Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  wielobarwny
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  forma
  • Wielkość:  12cm x 12cm

Śmiało można powiedzieć, że szklane bombki choinkowe w przeważającej większości inspirują się tradycyjnymi świątecznymi motywami.

Mikołaje, gwiazdki, choinki, prezenty czy świeczki to bardzo częste i bardzo popularne szklane bombki. My również przygotowaliśmy dla Państwa bożonarodzeniowe ozdoby zainspirowane świąteczną tradycją. Tu pragniemy zaprezentować bombki na choinkę w kształcie sań św. Mikołaja. Sanie to przecież też jeden z nieodzownych świątecznych atrybutów!

Nasze sanie to duże i wyraziste bombki figurki, bardzo pieczołowicie wydekorowane. Na pierwszy plan wysuwa się tradycyjna bożonarodzeniowa kolorystyka: zieleń, czerwień, biel i złoto. To absolutna klasyka choinkowych barw. Same sanie, pokryte intensywnym zielonym kolorem, dodatkowo zostały ozdobione motywem ostrokrzewu – z czerwonych szklanych rubinków. Z kolei prezenty, obiecująco piętrzące się w saniach, to cała maestria drobiazgowo oddanych papierów opakunkowych i ozdobnych kokard – wszystko w czerwonych, białych i złotych kolorach. Warto jeszcze zwrócić uwagę na liczne kryształki i rubinki w dekoracji bombki – dodają jej dodatkowego blasku i elegancji.

cena
169,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt niedostępny!