Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  wielobarwny
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  ptak
  • Wielkość:  11cm, ogon 14cm

Ptaki stanowią dla nas nieustające źródło zachwytu.

I choć doceniamy, jak doniosłą rolę pełnią w utrzymywaniu równowagi ziemskich ekosystemów, to jednak głównie skupiamy się na radości, jaką daje nam ptasi śpiew czy obserwowanie ich lotu. Ptaki są także elementem naszej kultury – od religii i nauki, poprzez poezję aż do sztuk plastycznych. A stąd już tylko krok do rzemiosła, sztuk zdobniczych, biżuterii i wszelkich dekoracji. Dlatego też i szklane bombki na choinkę  - ptaszki cieszą się tak ogromną popularnością.

 

Prezentujemy tu bombki figurki – szklane ptaki, które dzięki bardzo bogatej dekoracji i kolorystyce nazwaliśmy „Królewskimi”. Dominującą barwą ptaka jest ciemna czerwień i głęboki burgund. Skrzydła zostały ozdobione oryginalną, asymetryczną  dekoracją w kolorach ciemnego różu, zieleni i kobaltu. Dekoracja bombki została dodatkowo wzbogacona czerwonymi rubinkami i kryształkami, które rozjaśniają tło błyszczącymi refleksami. Wszystkie detale podkreśla delikatny złoty brokat.

 

Nasz ptak jest mocowany na klipsie, służy więc do przypinania do choinkowych gałązek. To alternatywny sposób dekorowania choinki, w przeciwwadze dla ozdób wiszących. Ptaszek zdobi więc samą gałązkę, a nie przestrzeń pomiędzy. Prosimy w takim razie zwrócić jeszcze uwagę na puszysty ogon naszego ptaka, wykonany ze strusich piór – na pewno będzie pięknie wyglądał wśród zieleni. 

cena
72,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!