Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  wielobarwny
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  ptak
  • Wielkość:  18cm x 10cm

Pawie uchodzą za jedne z najpiękniejszych ptaków.

Ich rodzimą ojczyzną są Indie, ale ptaki te dzięki swej urodzie i budzonemu podziwowi, zawojowały cały świat. Udomowione gatunki pawi możemy spotkać wszędzie, poza tylko Antarktydą, żyjące w dzikich populacjach, lub zdobiące parki i ogrody.

 

Z kolei pawie - szklane bombki choinkowe  - to niezwykle oryginalne i przepiękne bombki figurki, które wspaniale dekorują choinkowe drzewka i świąteczne kompozycje. Nasz sklep ma w swojej ofercie kilka tych niepowtarzalnych ptaków, pięknie zaprojektowanych i precyzyjnie wykonanych. Tu pragniemy zwrócić Państwa uwagę na wyjątkowego pawia „Złocistego”.

 

Kolorystyka tej bombki jest swobodną interpretacją barwnego bogactwa prawdziwych pawich piór: mamy tu metalicznie połyskujące złoto i fiolet oraz kolor ciemnozielony i czerwony w detalach. Ornamenty zostały pokreślone brokatami: złotym, srebrnym i fioletowym. Brzegi wspaniałego rozpostartego ogona zdobią błyszczące, szklane ametysty w intensywnym odcieniu fioletu. Całość prezentuje się wykwintnie i bardzo pięknie.

cena
129,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt niedostępny!