Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  wielokolorowy
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  jajko
  • Wielkość:  13cm x 8cm

Zwróciliście kiedykolwiek Państwo uwagę, jakie bożonarodzeniowe barwy, poza podstawowymi świątecznymi kolorami takimi jak czerwień, złoto i srebrno, występują często w choinkowych bombkach?

Na pewno jest to granat, a zaraz za nim  to właśnie barwa turkusowa plasuje się na bardzo wysokich pozycjach popularności. Odcienie i nasycenia turkusu są niezliczone. My jako inspirację prezentowanej tu bożonarodzeniowej bombki wybraliśmy piękną, jasną i czystą barwę półszlachetnego kamienia amazonitu. Prawda, że to piękny kolor?

O dekorację bombki z kolei zadbali nasi dekoratorzy, którzy ręcznie nanieśli całe zdobienie. I tak mamy tu skośne pasy obsypane drobniutkimi szklanymi kuleczkami, które tworzą ramy dla głównej, kwietnej dekoracji. Rozłożyste kwiaty i wijące się gałązki zostały wykonane złotym brokatem, natomiast grona owocków – złotymi kuleczkami. Całość dekoracji ożywiają błyszczące szklane bursztynki. Nasze amazonitowe jajka to prawdziwie wysmakowane i eleganckie polskie bombki ręcznie dekorowane.

cena
70,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!