Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  wielobarwny
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  ptak
  • Wielkość:  20cm x 16cm

Szklane bombki pawie z naszych kolekcji ExArte należą do ozdób najpiękniejszych i równocześnie najtrudniejszych w wykonaniu.

Są to duże szklane wieloczęściowe formy, o bardzo bogatych i misternych dekoracjach, interpretujących przepych i piękno pawich piór. Bombki pawie, które tu Państwu proponujemy, wyróżnia jeszcze jedno – prawdziwy majestat, prawdziwie królewskie dostojeństwo. Paw tu prezentowany został przedstawiony w pozycji siedzącej, odwrócony od nas – dzięki temu doskonale jest widoczny jego wspaniały tren z rozłożonych piór. Jego głowę, lekko skierowaną w naszą stronę, zdobi złota korona.

W kolorystyce naszej szklanej bombki dominuje błękit o lekkim turkusowym zabarwieniu. Tło zostało pokryte drobniutkimi szklanymi kuleczkami, dzięki temu pięknie się skrzy i mieni. Z kolei dekoracja pawich piór to prawdziwa feeria szafirowych i złotych tonów oraz bogactwo wykorzystanych materiałów: brokatów, lakierów i drobniutkich kuleczek. Całości przydają dodatkowego blasku piękne tęczowe kryształki.

Uroda tego ptaka, symboliczne znaczenia, które niesie, wszystko to stanowi  o nieustającym zachwycie, jakie pawie budzą. Nasze szklane bombki choinkowe ten zachwyt z pewnością wyrażają.

cena
199,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt niedostępny!