Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  niebiesko-turkusowy
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  jajko
  • Wielkość:  13cm x 8cm

Szklane bombki choinkowe bardzo często w swojej kolorystyce nawiązują do pięknych, szlachetnych i półszlachetnych kamieni.

Turkus jest jednym z najpiękniejszych i wręcz oczarowuje swoją wspaniałą barwą. Ale kolor turkusowy to także kolor wody  - wody krystalicznie czystych ciepłych mórz lub jezior. To wspomnienie dalekiej wyprawy, egzotycznych miejsc i czasu spędzonego pod południowym słońcem.

 

Nasze duże jajka, które tu prezentujemy, odwołują się do takich skojarzeń, zarówno barwą tła, jak i delikatną dekoracją. Tłem jest piękny morski kolor, wykonany matowym lakierem. W dekoracji bombki zastosowano delikatny wzór złotego filigranu, który przeplata się z motywami roślinnymi: kwiatkami o granatowych płatkach i złotolowych listkach. W dekoracji dominują wyraziste kryształowe szafiry, współgrające z ciemnoniebieskim kolorem kwiatków. Całość nasuwa skojarzenie z bezkresną turkusową głębią ze złotymi refleksami na powierzchni. Utrzymane w tej kolorystyce bombki choinkowe sklep nasz proponuje z prawdziwą przyjemnością. Stanowią one przepiękny kolorystyczny akcent w świątecznych dekoracjach.

cena
75,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt niedostępny!