Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  wielokolorowy
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  jajko
  • Wielkość:  7,5cm

Jajko z fiołkami, jajko z kwiatami magnolii i jajko z żonkilami – te trzy szklane bombki tworzą naszą mini serię wielkanocnych jajek z kwietną dekoracją. Łączy je zwiewność, energia, wyrazista kolorystyka i wiosenna witalności.

Bombki te są przezroczyste, co dodaje im swoistej lekkości. Wszystkie mają oryginalny i trudny w wykonaniu szklany zaczep, zamiast tradycyjnego i typowego dla bombek bożonarodzeniowych metalowego kapsla z rozporowym drucikiem. Bombki w całości pokryte są kwiatowym deseniem.

Szklana bombka, która tu prezentujemy, to jajko z kwiatami magnolii. Kolorystyczna kompozycja tej ozdoby opiera się na łączeniu szerokiej gamy odcieni różu, od delikatnego, prawie białego, po intensywną magentę. Dominację różu przełamuje  ciemna zieleń gałązek i liści. Dekoracja została wykonana w malarski sposób, z widocznymi pociągnięciami pędzla i wyrazistym cieniowaniem. Nasze kwietne jajko, zawieszone na wstążeczce lub wkomponowane w wielkanocny stroik, z pewnością doda uroku świątecznym dekoracjom w Państwa domach. Zachęcamy do stworzenia aranżacji z wykorzystaniem wszystkich świątecznych bombek z naszej kwietnej serii.

cena
52,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!