Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  wielobarwny
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  jajko
  • Wielkość:  13cm x 8cm

Prezentowane tu szklane bombki jajka z ptaszkami zasługują na szczególną uwagę i szczególne wyróżnienie.

Dekoracja tej ozdoby i jej wykonanie to przykład prawdziwego artyzmu zarówno sztuki dekoratorskiej, jak i sztuki malarskiej. I- proszę nam wierzyć – jest bardzo czasochłonna!

Temat bombki jest prosty - mamy tu ptaszki przycupnięte na gałązkach kwitnącej jabłoni. Ten znany i popularny motyw został przedstawiony w iście mistrzowski, a zarazem malarski sposób - samymi farbami, bez brokatów czy past charakterystycznych dla dekorowania ozdób. Pociągnięcia pędzla są delikatne i laserunkowe, a misterne detale oddane z niezwykłą dokładnością. A sama scenka została przedstawiona wręcz urokliwie! Wdzięczny duet puchatych barwnych ptaszków, które powróciły po zimie, obsypane wczesnymi kwiatkami gałązki – po prostu kwintesencja wiosny.

Piękna jest także kolorystyka naszego jajka. Jasno opalowe tło współgra z pastelowymi barwami dekoracji: różu płatków oraz błękitu i brązu ptaszków. Zwarta i oszczędna kompozycja całości jest zarówno bardzo dekoracyjna, jak i pełna klasy. To bombka naprawdę wyjątkowa!

cena
169,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!