Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  wielobarwny
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  jajko
  • Wielkość:  11cm x 6,5cm

Prezentowane tu szklane bombki choinkowe w formie jajka średniej wielkości to swobodna interpretacja dekoracji jednego ze słynnych wielkanocnych jajek Faberge.

Oryginał powstał w 1907 roku – była to drogocenna pisanka ze złota i emalii, z diamentową kratą i emaliowymi różami. Doprawdy przepiękny podarunek, jaki otrzymała żona cara Mikołaja II z okazji świąt wielkanocnych.

Nasze bombki ręcznie dekorowane jajka też prezentują się bardzo szlachetnie. Czarna lakierowa krata wzbogacona kropeczkami ze srebrnego brokatu kontrastuje z pastelowym tłem w kolorze przygaszonego różu. W okienkach kraty rozkwitły pąki delikatnych róż, obramowane zielonymi listkami. Kwiaty i listki zostały wykonane bardzo malarsko, subtelnymi pociągnięciami pędzla. Ich krawędzie dodatkowo ozdabia drobniutki złoty brokat.

Nasze bombki szklane jajka doskonale nadają się do wykorzystania w dekoracjach zarówno zimowych, jak i wiosennych. Dodatkowo, dzięki prawdziwej elegancji i romantycznemu klimatowi, mogą stać się wyjątkowym upominkiem. Jak carski pierwowzór.

cena
60,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt niedostępny!