Wczytuję dane...
  • Kolor:  zielony
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  serce
  • Wielkość:  7cm x 5cm

W święta Bożego Narodzenia chcemy wszystkie bliskie osoby obdarzać dużymi pokładami miłości. Niekwestionowanym symbolem tych uczuć jest serce.

Warto w trakcie świąt Bożego Narodzenia mieć też i ozdoby w tym kształcie. Takie bombki ręcznie robione będą nam przypominały, co w życiu jest najważniejsze. Pokażą, że ważna jest przede wszystkim miłość, troska i oddanie. Gdy spojrzymy na takie bombki, od razu będziemy mieli w pamięci bliskie nam osoby.

 

Chociaż proponowane przez nas bombki na choinkę w kształcie serca nie są w kolorze czerwonym, to nadal jest to symbol miłości. Nasze serce jest zielone - w końcu jest to kolor nadziei, której w święta Bożego Narodzenia powinno być również jak najwięcej. Dekoracja serca została wykonana ze złotego lakieru oraz brokatu: złotego, zielonego i srebrzystego. Elementem wyróżniającym tę bombkę jest centralny kwiat w dekoracji, pokryty drobnymi przezroczystymi kuleczkami, z piękną perłą po środku. Warto zawiesić takie niepowtarzalne bombki choinkowe na swoim drzewku bożonarodzeniowym.

cena
38,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!