Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  bordowo-złoty
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  forma
  • Wielkość:  10cm x 8cm x 2,5cm

Przedstawiamy tu Państwu bardzo interesujące szklane bombki choinkowe, zainspirowane pięknem kieszonkowych zegarków.

Zegarki kieszonkowe, inaczej nazywane zegarkami z dewizką, czyli łańcuszkiem, przez całe lata stanowiły oznakę bogactwa i splendoru. Nad ich zewnętrzną formą pracowali najlepsi jubilerzy, którzy tworzyli prawdziwe małe dzieła sztuki. Do dziś kieszonkowe zegarki cieszą się uznaniem i prestiżem, przede wszystkim wśród koneserów i znawców sztuki zegarmistrzowskiej.
Świąteczne bombki choinkowe nie mogły pominąć tak wspaniałego źródła inspiracji! Także i my w ExArte stworzyliśmy dla Państwa dwie bombki - szklane zegarki, oba w stylu retro: prezentowany tu zegarek z rubinkami, oraz zegarek srebrny. Prosimy zwrócić uwagę na piękną barwę koperty i tarczy zegarka – to szlachetna i elegancka ciemna czerwień. Koperta została ozdobiona wspaniałym, wypukłym roślinnym ornamentem, pokrytym złotym lakierem i obwiedzionym złotym brokatem. Tarczę zegarka okala wianuszek lśniących diamencików i czerwonych rubinków, dodających całości blasku. Diamenciki i rubinki zdobią też tył bombki.
Nasza bombka zegarek wskazuje godzinę za 10 minut druga. Zdaniem zegarmistrzów, taki układ wskazówek symbolizuje wesoły uśmiech. I takiego uśmiechu w święta wszystkim życzymy!

cena
69,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!