Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  bordowy
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  kula
  • Wielkość:  średnica 10cm

Elegancja, bogactwo dekoracji, klasyczne piękno symetrii i wspaniała kolorystyka – tak najkrócej można by scharakteryzować szklane bombki choinkowe, które tu Państwu prezentujemy.

Są to oczywiście bombki ręcznie malowane, wykonane z największą dbałością o każdy szczegół i z użyciem najlepszych materiałów. Na pięknym czerwonym tle została symetrycznie rozmieszczona dekoracja złożona z dwóch rodzajów szachownicowych rombów. Pierwsze są obsypane drobniutkimi szklanymi kuleczkami, drugie natomiast mają stylizowane kwiatuszki w dekoracji. Prosimy zwrócić uwagę na centralny pas rozdzielający górną i dolną połowę bombki. Został po obu stronach obwiedziony płatkowym złotym brokatem i rozświetlony romboidalnymi kryształkami. Szklane kamyki zdobią także pozostałą dekorację– są to okrągłe diamenciki i piękne białe perełki w płatkach dekoracyjnych kwiatków.

Ta niezwykle szykowna szklana bombka choinkowa wspaniale wzbogaci każdą bożonarodzeniową aranżację. Doskonale też sprawdzi się w roli świątecznego prezentu.

cena
79,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!