Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  srebrno-szary
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  kula
  • Wielkość:  średnica 12cm

Nowoczesne szklane bombki, o oryginalnej kolorystyce i śmiałych dekoracjach, doskonale sprawdzają się w świątecznym wystroju.

Mogą być zaskakującym i kontrastowym uzupełnieniem dla tradycyjnych, klasycznych ozdób. Mogą być też podstawą do stworzenia nowatorskiej, oryginalnej świątecznej oprawy. Albo też stanowić mocny pojedynczy akcent - na drzewku, w stroiku, w oknie, na stole… Możliwości jest bez liku!

 

Pragniemy tu zaprezentować bombki choinkowe ręcznie zdobione, charakteryzujące się  takim właśnie bardzo współczesnym stylem. To nasze srebrzyste kule o bardzo dużej, dwunastocentymetrowej średnicy. Ich tło zostało wykonane specjalnym lakierem z metalizującym połyskiem. Dekoracja jest asymetryczna i dynamiczna - kulę oplatają skośne brokatowe sznureczki w wyrazistym grafitowym kolorze. Nanizane na nie duże kryształowe łezki błyszczą zimnym blaskiem i rozjaśniają dekorację bombki. Z kolei drobniutkie akcenty ze złotego brokatu płatkowego przełamują dominującą  grafitową barwę i ocieplają całość złotawym blaskiem.

cena
99,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt niedostępny!