Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  granatowy
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  kula
  • Wielkość:  średnica 10cm

Szklane bombki z zimowymi pejzażami – nokturnami, czyli nocnymi przedstawieniami przyrody, cieszą się Państwa ogromnym zainteresowaniem.

Z pewnością jest to zasługą wspaniałej kolorystyki tych bombek, opierającej się głównie na granatowych ciemnych tonach. Natomiast drugą wspólną cechą, która tak bardzo się Państwu podoba, jest niezwykły nastrój przedstawionych widoków, pełen ciszy, spokoju i ukojenia.

Przed Państwem nasza kolejna bożonarodzeniowa bombka z tej serii. Przestawia zimę niezbyt mroźną, bo woda w strumieniu jeszcze nie zamarzła, ale za to bardzo śnieżną – mostek, drzewa i zarośla  pokrywają białe czapy. Noc jest cicha i spokojna, wszystko, poza strumieniem, pozostaje w bezruchu i uśpieniu, spowite głęboką granatową barwą.

Wykonanie naszej bombki to prawdziwa maestria malarskich pociągnięć pędzla, cieniowania i laserunków. Prosimy też zwrócić uwagę na śmiały zabieg przełamania konwencji kolorystycznej. Oto asymetrycznie na pierwszym planie zostały umieszczone kontrastowe czerwone owocki. Niezwykle ożywiają całość i czynią cały malunek bardzo oryginalnym.

cena
69,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!