Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  wielokolorowy
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  kula
  • Wielkość:  średnica 10cm

Szklane bombki choinkowe o pięknych ręcznie malowanych dekoracjach bardzo często nawiązują do tradycyjnych wyobrażeń nocy bożonarodzeniowej, znanych z rozlicznych ilustracji, obrazów czy świątecznych pocztówek.

Obok Madonny z dzieciątkiem takim najczęstszym tematem jest przedstawienie narodzin w stajence, z postaciami Marii i Józefa oraz adorującymi pasterzami i zwierzętami.

My przygotowaliśmy dla Państwa nieco odmienną interpretację tej klasycznej scenki. Na naszej świątecznej bombce też mamy stajenkę – ale rysującą się w oddali, z ledwo widocznymi postaciami świętej rodziny. Bijący od stajenki blask wskazuje drogę małym aniołkom o dziecięcych postaciach. Bose, w samych koszulkach, trzymając się za ręce podążają poprzez zaśnieżona pola do świętego miejsca.

Ta ciepła i wzruszająca scenka została na naszej bombce oddana w piękny malarski sposób. Prosimy zwrócić uwagę na delikatne, cieniowane koszulki aniołków, na ich dziecięce główki pełne złotych loków, na ośnieżone drzewa wokół drogi, wreszcie na samą stajenkę, która wyróżnia się ciemnym brązem z szaro-złotej kolorystyki całości. Nasza kula Do stajenki to przykład najpiękniejszych polskich bombek ręcznie dekorowanych.

cena
69,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!