Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  wielokolorowy
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  kula
  • Wielkość:  średnica 12cm

Światło świec, światło latarni i latarenek  - zawsze kojarzą się nam dobrze. Przywołują nostalgiczne wspomnienia, jak obrazy uroczystych świątecznych spotkań czy też po prostu przypominają, że właśnie w ich świetle żyli i świętowali nasi przodkowie.

Dlatego też motyw i świec, i latarni jest tak bardzo popularny w bożonarodzeniowych dekoracjach. Nie możemy i my pominąć takich bombek w naszej ofercie! Mamy dla Państwa oczywiście szklane bombki figurki latarnie oraz bombki świece, ale w tym miejscu pragniemy zaprezentować zupełnie inną dekorację. Jest to piękna duża bombka kula (ma 12 cm średnicy) z motywem latarni w dekoracji.

Sceneria, podkreślona białą barwą tła, jest na wskroś zimowa. Wszystko pokrywa gruba warstwa śniegu: i sosnowe gałęzie, na których latarnia jest zawieszona, i gałęzie widocznego w dole ostrokrzewu, i samą brązowa latarenkę.  Ale nastrój naszej bombki jest wesoły i pogodny: latarenka,  rozjaśniona blaskiem ustawionej wewnątrz świeczki, przywołuje swoim światłem i ciepłem małe ptaszki, które się wokół niej gromadzą.

Szklana bombka z ręcznie namalowanym zdobieniem stanowi niepowtarzalną samodzielną dekorację. A jeśli dodamy do tego jeszcze ulubiony motyw latarni z ptaszkami, to mamy dekorację tworzącą ciepły i wzruszający nastrój. Prawdziwie świąteczny!

cena
90,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt niedostępny!