Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  wielobarwny
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  kula
  • Wielkość:  średnica 12cm

Szklane bombki choinkowe, które odzwierciedlają w swoich dekoracjach zimowe pejzaże lub obrazują zimowe scenki, tworzą wyjątkową grupę wśród  świątecznych ozdób.

Są, jak wszystkie szklane bombki ręcznie dekorowane, bardzo dekoracyjne i wspaniale zdobią bożonarodzeniowe aranżacje. Ale równocześnie spełniają jeszcze drugą, niezwykle istotną rolę. Te bombki opowiadają historie. Budują nastrój i wzruszają. Przywołują wspomnienia.

Nasza Dziewczynka z łanią z całą pewnością należy do najpiękniejszych i najbardziej chwytających za serce bombkowych mini opowiastek. Oto sroga, mroźna zima, pola i lasy zasypane na biało i skute lodem. Ale piękna, dorodna łania może liczyć na pomoc. Mała dziewczynka przynosi jej cały koszyk świeżych gałązek. Na przywitanie dziewczynka gładzi łanię, która poddaje się tej pieszczocie chętnie i z ufnością. Będzie uczta!

Ten ujmujący temat został wyrażony w sposób zasługujący na szczególną uwagę. Kolorystyka bombki opiera się na kontraście dominującej bieli pejzażu z wyrazistymi kolorami głównych bohaterów. Drobniutkie kryształki i lśniący biały brokat rozświetlają detale. Postaci dziewczynki i łani zostały oddane w malarski sposób, w stylistyce dawnych świątecznych pocztówek czy ilustracji vintage.

cena
99,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt niedostępny!