Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  wielobarwny
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  kula
  • Wielkość:  średnica 12cm

Malarstwo krajobrazowe bardzo często wzbogaca przedstawione widoki sztafażem- w pejzażu pojawia się wtedy postać ludzka lub zwierzęca.

Nasze bombki choinkowe z prezentowaną tu zimową scenką reinterpretują tę tradycję – postaci ptaszków stały się wręcz pierwszoplanowe, pozostawiając zimowy krajobraz w tle. Dzięki temu zabiegowi dekoracja bombki bardzo zyskała na oryginalności. Budzi też ciepłe emocje – ptaszki, i to zimą, są zawsze wzruszające!

Nasze kule z pejzażami to bombki ręcznie malowane, warto więc skupić się przez chwilę na samej dekoracji. Asymetryczna sosnowa gałąź otacza górną część ozdoby. To na niej siedzą nasze dwa ptaszki – bogatki o żółtawych brzuszkach. Zwrócone do siebie wyglądają jak zatopione w rozmowie. Niestraszna im, przedstawiana poniżej, śnieżna zima. Oba plany dekoracji ujęte zostały w kontraście kolorystycznym: na planie pierwszym mamy przytłumioną zieleń igieł oraz kolory piór ptaszków. Plan drugi jest prawie monochromatyczny, brunatny - jak akwarela wykonana w sepii.

Nasza bombka pejzażowa z ptaszkami to duża kula o średnicy 12cm. Poza zdobieniem choinki doskonale może się sprawdzić jako samodzielna dekoracja, na przykład bombka zawieszona w oknie czy bombka na stojaku. Zapraszamy!

cena
90,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!