Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  wielokolorowy
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  forma
  • Wielkość:  9cm x 7cm

Przed Państwem piękna szklana bombka choinkowa, należąca do kolekcji tzw. leśnych ozdób w naszym sklepie internetowym ExArte.

Bombka ta odwołuje się do tradycyjnych kształtów ozdób choinkowych inspirowanych naturą –w tym wypadku mamy szklaną mini kompozycję trzech dorodnych żołędzi i dębowych liści.

Kolorystyka naszej bombki jest stonowana i nastrojowa, oparta na wysmakowanym połączeniu odcieni złota i zieleni. Powierzchnia dębowych liści została pokryta ciemnozłotym lakierem o metalicznym połysku. Zielone laserunki oraz detale z drobniutkich zielonych kuleczek ożywiają dekorację i nadają jej  przestrzenności. Orzechy żołędzi są jednolicie złote. Dużego uroku dodają im drobniutkie przezroczyste kuleczki, pokrywające całą powierzchnię. Z kolei miseczki żołędzi wyróżniają się bardzo drobiazgowym zdobieniem - na zielonym tle złoty brokat tworzy zarysy łusek, podkreślonych wypukłymi zielonymi kropeczkami.

Prosimy jeszcze zwrócić uwagę na wielkość naszej bombki. Jest to ozdoba całkiem spora i z powodzeniem może stanowić samodzielną dekorację. Doskonale też wyróżni się pośród innych ozdób świątecznych i wzbogaci każdą aranżację.

cena
59,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!