Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  srebrny
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  forma
  • Wielkość:  14cm x 9cm

DOSTĘPNE W SEZONIE JESIEŃ / ZIMA 2021

Bombki choinkowe, które potrafią oddać najważniejsze przesłanie i nastrój świąt Bożego Narodzenia, to najpiękniejsze szklane dekoracje, jakie mogą zdobić nasz świąteczny dom.

Z całą pewnością do takich właśnie choinkowych ozdób należy prezentowana tu bombka. Niezwykle przemawia do wyobraźni wzruszająca scenka z aniołkiem o postaci malej dziewczynki, która troskliwie otula szalem zmarzniętego ptaszka. Figurka emanuje prawdziwym ciepłem, miłością i troską o słabszych. To jak tradycyjne w polskich domach nakrycie i krzesło, które czeka na nieznanego wędrowca w czasie wigilijnej wieczerzy.
Nasze aniołki to szklane bombki ręcznie malowane. Zimowy nastrój podkreśla kolorystyka dekoracji: biel szaty aniołka i srebrzystość jego wspaniałych skrzydeł. Wianek i deseń na szacie to gałązki ostrokrzewu, najbardziej chyba świątecznego roślinnego motywu. Zostały drobiazgowo namalowane lakierami i brokatami w trzech odcieniach zieleni. Drobne szklane wypukłe kuleczki, imitujące czerwone owocki ostrokrzewu, pięknie urozmaicają ten deseń. Całość ożywia jeszcze jeden kolor – jest to głęboki brąz piórek ptaszka i bujnych loków aniołka. Zapraszamy!

cena
79,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!