Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  wielokolorowy
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  forma
  • Wielkość:  10cm x 8cm x 8xm

Szklane bombki, które swoją formą nawiązują do domów, chat, kamieniczek, rezydencji, jednym słowem do naszych różnorodnych siedzib, są bardzo popularne i chętnie używane w świątecznych dekoracjach.

My mamy dla Państwa urokliwy leśny domek, umiejscowiony na skraju naszego Zaczarowanego Lasu. Jak Państwo widzicie, wszystko już jest gotowe na przywitanie świąt w gronie leśnych przyjaciół: rozświetlone okna, sznury z lampkami rozwieszone, zielone girlandy z kolorowymi bombkami zdobią ściany i okna, bożonarodzeniowy wieniec zawisł już na drzwiach wejściowych. I do tego ta piękna zima z białymi śnieżnymi czapami wokół domku i na dachu!
Tworzenie tej bombki było dla nas prawdziwie radosnym procesem. Dobieranie koloru na drewniane bale tworzące ściany, dobieranie kolorowych szklanych kuleczek na żółte lampki i na malutkie bombki w girlandach, szkicowanie mozaiki z kamieni na komin, pomysł na dekorację na dachu z przecinających się gałązek ostrokrzewu i jemioły… Naprawdę poświeciliśmy mnóstwo uwagi każdemu detalowi! Bardzo byśmy pragnęli przekazać tę naszą radość i Państwu, żeby ta bombka wywoływała tylko najlepsze uczucia. Wesołych Świąt!

cena
80,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!