Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  wielokolorowy
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  kula
  • Wielkość:  średnica 10cm

Każda pora roku ma swoje ulubione rośliny, które przez lata nabrały symbolicznego znaczenia i jednoznacznie są kojarzone z poszczególną aurą.

Dla zimy i dla okresu świąt Bożego Narodzenia z pewnością jest to przede wszystkim gwiazda betlejemska, jemioła, ostrokrzew i iglaste gałązki.

Postanowiliśmy połączyć te wszystkie tradycyjne, zimowe roślinne motywy i stworzyć z nich wspólną dekorację dla prezentowanej tu szklanej bombki. Gwiazdy betlejemskie są prawdziwymi gwiazdami i na naszej kuli: dwie czerwone i jedna biała zdecydowanie wybijają się na pierwszy plan. Okalają je gałązki ostrokrzewu, jemioły i iglaków. Ten sam roślinny zestaw tworzy też dekorację z tyłu bombki.

Zobaczcie Państwo z bliska, jak nasza dekoracja została wykonana. Listki i płatki są cieniowane, warstwa drobniutkich wypukłych kuleczek stwarza wrażenie przestrzenności, a zielony brokat w dwóch odcieniach obramowuje krawędzie. Dekorację ożywiają licznie użyte szklane kamyczki: rubinki na ostrokrzewie, białe perełki na jemiole i lśniące złote kuleczki jako środki poinsecji. Warto jeszcze zwrócić uwagę na samo tło naszej bombki. Jest lśniące i cieniowane, od zieleni na dole kuli po złoty kolor przy kapslu. Całość naprawdę bardzo wyjątkowa!

cena
79,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!