Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  wielokolorowy
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  Mikołaj
  • Wielkość:  17cm x 8,5cm

Oto właśnie święty Mikołaj przybył do naszego Zaczarowanego Lasu! Tym razem w prezencie niesie koszyk pełen ziarna. Już obstąpiły go wdzięczne kolorowe ptaszki…

Szklane bombki choinkowe Mikołaje od lat należą do najpopularniejszych bombek figurek. Postać Mikołaja przedstawiana jest w najrozmaitszy sposób, od tradycyjnych wyobrażeń świętego biskupa, po – szczególnie na rynku amerykańskim – dość frywolne postaci uprawiające letnie sporty. My hołdujemy tradycji, choć bardzo dbamy o oryginalne i wdzięczne ujęcie tego tak wszechobecnego wyobrażenia. Tak jak prezentowany tu szklany Mikołaj z ptaszkami  - jest to postać pełna serdeczności i  świątecznego ciepła.

Jak wszystkie artystyczne bombki ExArte, tak i Mikołaj z ptaszkami stanowi przykład najlepszego polskiego rękodzieła. Dekoracja bombki została wykonana z ogromna starannością i dbałością o każdy szczegół, jak chociażby małe kieszonki na eleganckiej kamizelce Mikołaja czy dekoracja złotego koszyczka. W kolorystyce ozdoby przeważają nasycone ciemne czerwienie, przełamane złotymi detalami. Całość jest pełna uroku i prawdziwej klasy.

cena
79,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!