Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  wielobarwny
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  kula
  • Wielkość:  średnica 10cm

Nasze szklane bombki choinkowe – kule z motywem ostrokrzewu, z powodzeniem mogą uchodzić za kwintesencję klasyki bożonarodzeniowych dekoracji.

Już sama kolorystyka kul odwołuje się do najbardziej popularnych, tradycyjnych świątecznych barw: czerwieni, złota i zieleni. Z kolei zdobienie bombki łączy dwa najczęstsze nurty bożonarodzeniowych dekoracji. Z jednej strony to abstrakcyjne ornamenty, często inspirowane dorobkiem sztuki użytkowej, oraz klasyczne już motywy świąteczne, jak właśnie tytułowy ostrokrzew.

Tło naszej bombki na choinkę zostało podzielone na cztery równe pionowe pola, dwa jasnozłote i dwa w ciemnej, żywej czerwieni. Zdobienie złotych pól jest bardzo delikatna: symetryczne linie i romby spina centralny szklany rubinek. Wszystko zostało wykonane drobnymi brokatami: złotym, ciemnoczerwonym i zielonym. Pola czerwone kontrastują wyrazistością  kolorystyczną i bogactwem dekoracji. Od kapsla w dół bombki spływają liściaste girlandy, udekorowane szklanymi diamentowymi łezkami oraz owockami: ostrokrzewu z czerwonych kryształków i jemioły z białych perełek.

cena
85,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!