Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  biało-czerwony
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  forma
  • Wielkość:  8cm x 7cm , 7cm x 4cm

Muchomorki to jedne z najstarszych i najbardziej ukochanych ozdób choinkowych.

Każdy z nas na pewno je pamięta z dzieciństwa lub ze świąt u starszych członków rodziny. Staraliśmy się, aby nasze bombki figurki muchomorki powracały do takich najlepszych tradycji. I do najpiękniejszych wspomnień.

W Zaczarowany Lesie w muchomorkach nie ma nic groźnego. Są po prostu jedną z najpiękniejszych ozdób naszej zaczarowanej ściółki: malownicze, barwne i wesołe. Zresztą, w naturze również te wyraziste nakrapiane kapelusze ożywiają leśny mrok jaskrawą czerwienią. A z kolei nasze szklane bombki pięknie przyozdobią choinkę.

Mamy dla Państwa przygotowany zestaw z całą muchomorową rodzinką. Trzy z nich to bombki skupione w małej grupce z przytwierdzonym klipsem, służącym do przypinania ozdób do gałązek. Czwarty muchomorek to bombka wisząca, dobrana rozmiarem do pozostałych.

Wszystkie nasze grzybki to oczywiście bombki ręcznie dekorowane. Trzony zostały pokryte białym lakierem i zielonymi ”trawiastymi” farbami. Kapelusze lśnią mocną czerwienią o opalizującym  połysku. Kontrastują z nią charakterystyczne białe kropki, utworzone z błyszczących perełek. Prosimy zwrócić uwagę na jeszcze jeden szczegół: na śliczną szklaną biedroneczkę, odpoczywającą pod czerwonym kapeluszem.

cena
95,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt niedostępny!