Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  brązowy
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  forma
  • Wielkość:  10cm x 6cm

Grzyby to w biologii całe ogromne królestwo.

Obejmuje ono około miliona gatunków, żyjących w każdej strefie klimatycznej. Imponujące! Na co dzień jednak skupiamy się na zaledwie 40-tu z nich. To te pochodzące z naszych lasów, rarytasy dla grzybiarzy.

O takich właśnie grzybkach - leśnych, pachnących mokrą ściółką i igliwiem – myśleliśmy tworząc prezentowane tu bombki bożonarodzeniowe.

Nasze grzybki, jak wszystkie bombki ręcznie robione i ręcznie dekorowane, wykonane zostały bardzo starannie z wielką dbałością o szczegóły. Nasz grzyb ma połyskliwy trzon, pokryty brązowym lakierem i wspaniały, wyrazisty kapelusz. Dekoracja kapelusza wykonana została brokatami o różnej gramaturze, od miałkiego i delikatnego aż po brokat łupkowy. Dodatkową zaletą są piękne kolory użytych brokatów – głębokie, intensywne brązy.

Bombki figurki grzybki to bardzo tradycyjne ozdoby, znane i popularne od samych początków tworzenia szklanych ozdób choinkowych. Nasze grzybki nawiązują do tej tradycji, przywołują też najlepsze wspomnienia z dzieciństwa. I pięknie zdobią świąteczne drzewko!

cena
46,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!