Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  brązowy
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  forma
  • Wielkość:  6cm x 8cm

Wszyscy darzymy jeże wyjątkową sympatią!

To niezwykłe zwierzątko, pokryte aż pięcioma tysiącami ostrych kolców, jest tak naprawdę naszym wielkim sprzymierzeńcem, skutecznie rozprawiając się ze szkodnikami. Ale nie tylko odgrywana pożyteczna rola przysparza jeżom popularności – zachwycają też swoim wyglądem i wdziękiem, zaciekawiają tajemniczym - głównie nocnym - trybem życia.

Nic dziwnego, że takim powodzeniem cieszą się jeże zabawki czy maskotki. I również jeże – bombki świąteczne, dekorujące nasze choinki.

Prezentowane tu jeżyki to oczywiście bombki ręcznie robione, wykonane z dbałością o szczegóły i z użyciem szlachetnych materiałów. Tło bombki stanowią piękne brązy o metalicznym połysku. Z kolei główna dekoracja – igły jeża – wykonana została brokatami o zróżnicowanej strukturze, w odcieniach brązu i czekolady. Sam jeż przytwierdzony jest do metalowego klipsa, służącego do mocowania ozdoby do gałązek.

Szklane jeże – bombki choinkowe sklep internetowy ExArte oferuje Państwu w ramach dwóch kolekcji. Mamy szarego jeżą w kolekcji  Szronem Pokryte: to jeżyk typowo miejski, przemierzający nocą parki i podwórka. Z kolei tu prezentowane bombki figurki - jeże brązowe to z pewnością mieszkańcy leśnych ostępów, jak i pozostałe zwierzątka tej kolekcji. Którego wybrać? My radzimy: obydwa!

cena
49,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!