Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  wielokolorowa
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  forma
  • Wielkość:  11 x 9 x 7cm

Czy jest lepszy sposób na rozgrzanie się podczas zimowych dni niż gorąca, aromatyczna czekolada lub gorące kakao? Nasza szklana bombka figurka nam właśnie o tym przypomina.

Kubek z gorącą czekoladą to nie tylko doskonałe źródło energii, ale także sposób na poprawienie nastroju i stworzenie przytulnej atmosfery w domu. Czekolada rozpuszcza się delikatnie w ustach, zapewniając uczucie przyjemnego ciepła i przyjemności. Można ją udekorować bitą śmietaną, kawałkami czekolady czy posypką, co podnosi walory smakowe i estetyczne napoju. Kubek z gorącą czekoladą może być doskonałym towarzyszem chwil relaksu przed kominkiem bądź wieczornych spotkań ze znajomymi.

Nasza świąteczna szklana bombka odtwarza te wszystkie walory. Pojemny, czerwony kubek zdobi wykonany fantazyjną czcionką napis oraz białe śnieżynki ze szklanymi kryształkami. Na wierzchu piętrzy się bita śmietana, lśniąca białym brokatem. Dekoruje ją brązowy piernikowy ludzik i piernikowa gwiazdka oraz dwa cukierki peppermint: zielony w kształcie laski i drugi czerwony w kształcie lizaka. Całość bardzo smakowita – zapraszamy!

cena
129,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!