Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  brązowy
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  forma
  • Wielkość:  8,5cm x 9cm

Bożonarodzeniowe pierniki, tak samo jak bożonarodzeniowe bombki, stanowią jeden z najważniejszych atrybutów świąt.

Trudno wyobrazić sobie zakończenie wigilijnej kolacji bez pachnących korzennymi przyprawami pierniczków. I tak jak bombki, tak i pierniczki ilość wzorów i kształtów mają wprost nieograniczoną! Tym bardziej, że poza płaskimi piernikowymi ciasteczkami, bardzo popularne są też przestrzenne piernikowe konstrukcje, odwzorowujące najrozmaitsze kształty.

Postanowiliśmy połączyć te dwa świąteczne światy i tak oto powstała nasze bombka – piernikowa karuzela. Mamy tu więc szklaną ozdobę choinkową, która odwzorowuje cukiernicze dzieło z piernikowego ciasta, inspirowane tradycyjną karuzelą z wesołego miasteczka. Aż tyle skojarzeń w jednej bombce!

Zapraszamy do przyjrzenia się pięknej dekoracji naszej szklanej karuzeli. Mamy tutaj piernikowe ciasto z ciemnobrązowego lakieru, rozjaśniane partiami białego lukru z mieniącego się brokatu. Złote konie, przytwierdzone do cukrowych biało-czerwonych lasek, wesoło cwałują po lukrowym podeście. Całość dekoracji bombki ożywiają kropki z błyszczącego brązowego brokatu i liczne złote perełki.

cena
129,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!