Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  wielobarwny
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  jajko
  • Wielkość:  13cm x 8cm

Prezentujemy tu Państwu szklane bombki choinkowe w kształcie dużego jajka.

Świąteczne bombki o tym właśnie kształcie są bardzo popularne i od dawna chętnie kupowane. W swoich dekoracjach najczęściej nawiązują do projektów słynnych carskich jajek złotnika P.C.Faberge – ale nie tym razem. Nasze jajko, niezwykle dekoracyjne i też pełne szlachetnych kamieni, powstało z zupełnie innych inspiracji.

Przyjrzyjmy się bliżej dekoracji tej oryginalnej bombki na choinkę. Tło jajka to piękny głęboki brąz, sprawiający wrażenie, jakby całe jajko zostało zanurzone w gęstej czekoladowej polewie. Na powierzchni lśnią i mienią się wspaniałymi kolorami liczne kryształowe kamienie, otoczone płatkami srebrzystego brokatu. Są to zielone szmaragdy, niebieskie szafiry, czerwone rubiny, złote topazy, fioletowe ametysty, błękitne akwamaryny czy różowe turmaliny. Przestrzeń pomiędzy kamieniami wypełnia brokatowa wić w złotym kolorze. I jeszcze linia nanizanych okrągłych diamencików, biegnąca od kapsla w dół bombki,  stwarza wrażenie podzielenia jajka na dwie części.

Całość jest bardzo dekoracyjna, barwna, żywa, jak pełna świateł kolorowych lampionów, jak pełna ruchu i zabawy. Po prostu: zapowiada karnawał, jego smaki i koloryt. Bawmy się wesoło!

cena
59,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt niedostępny!