Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  wielobarwny
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  jajko
  • Wielkość:  5cm x 3,5cm

Bombki choinkowe w kształcie małych jajeczek to ozdoby wręcz uniwersalne. Wspaniale zdobią choinki, i to zarówno te małe, do których pasują wielkością, jak i duże drzewka o prawdziwie  okazałych kształtach.

W tym drugim wypadku bombki jajeczka urozmaicają całość dekoracji, kontrastując z kulami czy dużymi formami. Małe jajeczka pięknie zdobią też stroiki i wszelkiego rodzaju świąteczne aranżacje.

Przyjęło się nazywać te właśnie bombki ręcznie malowane nazwiskiem słynnego carskiego jubilera Faberge. Powód jest bardzo prosty – w większości dekoracje tych ozdób nawiązują do słynnych wielkanocnych jajek, jakie Peter Carl Faberge wykonywał z najdroższych kruszców dla carskiej rodziny.

Ale nasze prezentowane tu szklane bombki jajeczka odwołują się do zupełnie innych inspiracji. Dzięki swojej kolorystyce i delikatnemu perełkowemu zdobieniu przywołują skojarzenia z dalekimi bezkresami morskich wód i bogactwem morskiego świata.

Każde z trzech jajeczek zestawu ma inne tło: bladoróżowe, błękitne i jasno miętowe. Subtelne dekoracje powstały z perełek – białych i przezroczystych – oraz srebrzystego brokatu. Bombki jajeczka są pieczołowicie wykonane, lśniące, eleganckie i wysublimowane – na pewno staną się piękną dekoracją w Państwa wnętrzach!

cena
69,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!