Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  wielobarwny
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  forma
  • Wielkość:  9cm x 8cm

Rozgwiazdy od zawsze zachwycały swoją przeogromną różnorodnością barw, kształtów i rozmiarów.

Aż trudno uwierzyć, że te przepiękne, malownicze stworzenia, skrywające się na dnie mórz, pod podwodnymi skałami i na rafach koralowych, to groźne drapieżniki…. Ich uroda i feeria prezentowanych kolorów od wieków inspirują artystów – pierwsze plastyczne wyobrażenia rozgwiazd znamy już z minojskiej ceramiki. A chyba największą popularność zdobyły w późnym gotyku w Portugalii, zdobiąc manuelińskie budowle.

Wszystko, co piękne i co zdobi, inspiruje również bombki bożenarodzeniowe. Dlatego i te morskie tajemnicze stworzenia znalazły swoje liczne odzwierciedlenia w szklanych dekoracjach.

Nasze rozgwiazdy to bombki prawdziwie niezwykłe. Mienią się półprzezroczystymi, tęczowymi barwami, od żółci i czerwienie aż do barw zielonych i niebieskich. Powierzchnię bombki zdobią dodatkowo liczne kolorowe lśniące kryształki, asymetrycznie rozmieszczone wokół centralnego, mieniącego się diamenciku. Z kolei na samych ramionach rozgwiazdy zostały naniesione przezroczyste szklane kuleczki, dodające całości lekkiego, „wodnego” charakteru.

Bombki figurki odzwierciadlające fantastyczny świat morskiej fauny należą do ozdób bardzo popularnych i bardzo chętnie kupowanych. Dlatego i my z ogromną przyjemnością powiększamy każdego sezonu oferowaną Państwu właśnie tę kolekcję.

cena
55,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt dostępny!