Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  srebrny
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  inny kształt
  • Wielkość:  11cm x 9cm

Piękna, nowoczesna dekoracja i bardzo oryginalny kształt – tak najkrócej można by scharakteryzować prezentowane tu szklane bombki choinkowe z naszej kolekcji Struktura Kryształu.

Przyjrzyjmy się najpierw kształtowi bombki: jest to bardzo ciekawy wielościan, powstały z trójkątnych pól, o bardzo zgrabnych proporcjach. Ścianki są zupełnie przejrzyste – szkło zostało pokryte tylko przezroczystym lakierem – możemy więc poprzez prześwity w dekoracji oglądać bryłę równocześnie z każdej strony. I zawsze wygląda pięknie!
Dekoracja - bardzo nowoczesna i nieszablonowa - też zasługuje na uwagę. Tworzą ją wiązki brokatowych, srebrnych promyczków, wybiegających z narożników trójkątnych ścianek. Promyczki mają dodatkowo nanizane wypukłe kropeczki z brokatu – dodaje to dekoracji przestrzenności. Srebrne linie obwodzą też wszystkie krawędzie formy, podkreślając jej kształt. Proszę spojrzeć, jak pięknie wyglądają te brokatowe zdobienia, widziane z frontu i tyłu ozdoby jednocześnie, jak pięknie się zwielokrotniają i stwarzają wrażenie ruchu! I jeszcze każdy narożnik formy dodatkowo został ozdobiony lśniącym kryształowym diamencikiem….
Takie pomysłowe, wyrafinowane i eleganckie bombki choinkowe sklep nasz bardzo poleca!

cena
55,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt niedostępny!