Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  przezroczysty
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  sopel
  • Wielkość:  16cm x 2cm

Prawdziwa, sroga i śnieżna zima nieodłącznie kojarzy się pięknymi , lodowymi soplami, dekorującymi wszelkie miejsca, po których spływa woda.

Sople stały się swoistym symbolem nie tylko mroźnej pogody, ale i także zimowych dekoracji.
Od dziesiątek już lat także i nasze bożonarodzeniowe choinki zdobią smukłe sople – są to oczywiście szklane bombki, które swoim charakterystycznym wydłużonym kształtem nawiązują do prawdziwych lodowych formacji.
Sople - bombki choinkowe sklep ExArte oferuje w kilku rodzajach i wielkościach. Tu pragniemy zaproponować coś naprawdę wyjątkowego: bombki, które do złudzenia prawdziwe lodowe sople przypominają. Nasz wydłużony, przezroczysty sopel został wykonany z czystego szkła, bez żadnego koloru czy dekoracji – wygląda jak z zamarzniętej wody. W czasie wydmuchiwania tego kształtu, szkło zostało lekko spiralnie skręcone – dodaje to naszemu soplowi dodatkowej dekoracyjności. Prosimy też zwrócić uwagę na uformowany ze szkła zaczep, przez który można przewlec służącą do zawieszenia nitkę lub haczyk. Jest to alternatywa dla tradycyjnych kapsli z drucikami, ale rzadko stosowana – wykonanie szklanego zaczepu wymaga wyjątkowych umiejętności dmuchacza. W przypadku naszego sopla jest to dodatkowo cenne, bo wzmaga całościowy efekt, jaki daje czyste szlachetne szkło, niezakłócone innymi materiałami.

Dostępność:
Produkt niedostępny!