Wczytuję dane...
  • Kolor:  czarny
  • Rozpiętość nóg:  76 cm
  • Średnica:  10,5 cm
  • Wytrzymałość:  125 kg

Proponujemy tu Państwu stalowy stojak choinkowy w czarnym kolorze, o bardzo eleganckiej nowoczesnej formie, przemyślanym designie oraz w doskonałej jakości wykonania.

 

Nasz stojak ma do zaoferowania praktyczne udogodnienia: nóżki stojaka wyposażone są w kółeczka z hamulcami. Oznacza to, że po wygodnym udekorowaniu choinki możemy ją bezpiecznie obrócić, przesunąć i ustawić w docelowym miejscu. Następnie zatrzaśnięcie hamulców przy kółeczkach zapobiegnie jakiemukolwiek nieplanowemu przemieszczeniu. Po sezonie nasz stojak można rozłożyć  i przechowywać w niewielkim, kompaktowym opakowaniu.

            

Polski producent stojaka zadbał również o to, by ubrane w bombki choinkowe drzewko cieszyło domowników jak najdłużej. Do stojaka można wlewać wodę – zapewni to długą żywotność choinki.

 

Stojak jest przeznaczony do dużych choinek, ważących do 125 kg. Średnica stojaka to 10,5cm, rozpiętość czterech nóg po rozłożeniu to 76 cm. Razem ze stojakiem otrzymujecie Państwo śruby mocujące i kluczyk, służące do szybkiego montażu. Po złożeniu stojaka i osadzeniu w nim drzewka, konieczne jest jeszcze tylko dokręcenie śrub stabilizujących. Zapewni to utrzymanie choinki w stałej i stabilnej pozycji.

 

Stojaki chronią prawa autorskie polskiego producenta, a kopiowanie produktów zagrożone jest karą na podstawie ustawy o nieuczciwej konkurencji.

cena
229,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt niedostępny!