Wczytuję dane...
  • Kolor:  czarny
  • Rozpiętość nóg:  68 cm
  • Średnica:  8 cm
  • Wytrzymałość:  100 kg

Proponujemy tu Państwu stalowy stojak choinkowy w czarnym kolorze, o bardzo eleganckiej nowoczesnej formie, przemyślanym designie oraz w doskonałej jakości wykonania.

 

Nasz stojak ma do zaoferowania praktyczne udogodnienia: nóżki stojaka wyposażone są w kółeczka z hamulcami. Oznacza to, że po wygodnym udekorowaniu choinki możemy ją bezpiecznie obrócić, przesunąć i ustawić w docelowym miejscu. Następnie zatrzaśnięcie hamulców przy kółeczkach zapobiegnie jakiemukolwiek nieplanowemu przemieszczeniu. Po sezonie nasz stojak można rozłożyć  i przechowywać w niewielkim, kompaktowym opakowaniu.

                                                                                                    

Polski producent stojaka zadbał również o to, by ubrane w bombki choinkowe drzewko cieszyło domowników jak najdłużej. Do stojaka można wlewać wodę – zapewni to długą żywotność choinki.

 

Stojak jest przeznaczony do choinek średniej wielkości, ważących do 100 kg. Średnica stojaka to 8 cm, rozpiętość czterech nóg po rozłożeniu to 68cm. Razem ze stojakiem otrzymujecie Państwo śruby mocujące i kluczyk, służące do szybkiego montażu. Po złożeniu stojaka i osadzeniu w nim drzewka, konieczne jest jeszcze tylko dokręcenie śrub stabilizujących. Zapewni to utrzymanie choinki w stałej i stabilnej pozycji.

 

Stojaki chronią prawa autorskie polskiego producenta, a kopiowanie produktów zagrożone jest karą na podstawie ustawy o nieuczciwej konkurencji.

cena
189,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt niedostępny!
ikona
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...