Wczytuję dane...

Bombka choinkowa na prezent: trzy wyjątkowe propozycje

Czy wiecie Państwo, że bombka bożonarodzeniowa może być wspaniałym prezentem dla bliskiej osoby?

Bombki choinkowe to nie tylko zwykłe ozdoby, które raz do roku wyciągamy z czeluści szafy. To symbole, które niosą ze sobą bardzo wyjątkowe przesłanie. Pozostają w rodzinach na długie lata, przywodząc wspaniałe wspomnienia wydarzeń i osób, które znaczą tak wiele. Mamy dla Państwa 3 pomysły na drobny upominek w postaci pięknej bombki  ręcznie robionej – w sam raz dla ukochanej osoby.

Bombka ręcznie malowana: upominek z przesłaniem

Zachodzicie Państwo w głowę, jaki upominek podarować bliskiej osobie z okazji nadchodzących świąt? Czasem obdarowanie ukochanego człowieka jest trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. Tymczasem, proste pomysły często okazują się tymi najlepszymi. Przychodzimy z ciekawą propozycją prezentu: bombką choinkową ręcznie malowaną, która najlepiej przekaże uczucia, które Państwo skrywacie.

Szklana bombka choinkowa może być doskonałym autonomicznym upominkiem, jak i uroczym dodatkiem do prezentu głównego. To wzruszający podarunek dla małżonka, rodzica, przyjaciela lub druha z pracy. Dobierając odpowiedni kształt bombki, możecie Państwo dopasować ją do gustu osoby obdarowywanej lub nawiązać do łączących Was wspomnień.

W fabryce bombek ExArte zamówicie Państwo bombkę szklaną zapakowaną w eleganckie kartonowe pudełeczko: praktycznie już gotową do wręczenia. Tutaj sprawdzicie  Państwo, jak przygotowujemy nasze produkty do wysyłki.

Jaką bombkę szklaną wręczyć na prezent?

Jaka bombka choinkowa na prezent sprawdzi się najlepiej? Przygotowaliśmy 3 wyjątkowe pomysły!

1. Bombka-figurka w dowolnym kształcie

W naszym sklepie znajdziecie Państwo osobną kategorię bombek – piękne drobne prezenty do 50 zł. Zebraliśmy w niej nasze bestsellerowe bombki w różnych kształtach i kolorach, które świetnie sprawdzą się w rolach eleganckiego podarunku. Bombka w kształcie rybki, ciasteczka, a może  muszelki? Mamy je wszystkie!

 

2. Elegancka bombka szklana w stylu jajka Faberge

Jajka Faberge to prawdziwe dzieła sztuki – znany jubiler produkował je niegdyś specjalnie dla rosyjskiej rodziny carskiej. Car Mikołaj II wręczał jedno z nich co roku swojej ukochanej małżonce z okazji Wielkiej Nocy. W ExArte znajdziecie Państwo kolekcję bombek inspirowanych tymi małymi skarbami. 

 

3. Szklana bombka na pierwsze święta

W Państwa rodzinie pojawił się nowy członek? To wydarzenie warto uczcić, wręczając jego rodzicom pamiątkową bombkę figurkę w kształcie uroczego misia czy konika na biegunach. Bombka ręcznie robiona wręczona z okazji pierwszych świąt malucha będzie niesamowitą rodzinną pamiątką. 

 

 

Bombka ręcznie malowana: piękna i pamiątkowa

Wspaniała bombka ręcznie robiona przez wiele lat będzie przypominać Państwa najbliższym, jak wiele dla Was znaczą. Zapraszamy do zapoznania się nasza bogatą ofertą, w której na pewno znajdziecie Państwo szklaną bombkę idealną na bożonarodzeniowy prezent. W razie problemów z podjęciem decyzji chętnie udzielimy podpowiedzi.

 

Szklana bombka motyl