Wczytuję dane...

Jakie bombki wybrać na choinkę stołową?

Bombki choinkowe szklane prezentują się najlepiej wtedy, gdy są należycie wyeksponowane.

Niestety, nie każdy może pozwolić sobie na ustawienie w mieszkaniu pokaźnej, dużej choinki. W kawalerce czy biurze liczy się każdy metr kwadratowy, dlatego wybór często pada na niewielką choinkę stołową. Jednak bez obaw – ona także może zachwycać!

Choinka stołowa – idealna do niewielkich przestrzeni

Mieszkacie Państwo w kawalerce, a może poszukujecie choinki do niewielkiego wnętrza służbowego? Bez względu na metraż warto pamiętać, że to nie wielkość drzewka świątecznego ma najistotniejsze znaczenie! Nawet mała choinka może być klimatyczna i urocza. Choinki stołowe to coraz częstszy wybór osób, które nie mają miejsca na duże okazy lub po prostu nie chcą zawracać sobie głowy ich długotrwałym ubieraniem i rozbieraniem.

Gdzie ustawić choinkę stołową, by wyglądała najpiękniej? Komoda lub regał sprawdzą się idealnie, jednak pamiętajcie Państwo, że małe drzewko może z powodzeniem zdobić także podłogę. Innym pomysłem jest ustawienie niewielkiej choinki na parapecie, tuż obok domowych roślin.

Jak udekorować choinkę stołową?

Mała choinka ma dużą zaletę: ubieranie jej zajmuje kilka minut. Ponadto, skomponowanie pięknej stylizacji drzewka nie będzie kosztowne. Jak jednak zrobić to efektownie?

  • Wybierzcie Państwo małe bombki choinkowe, najlepiej o średnicy do 8 cm. Tak niewielkie ozdoby nie przytłoczą drzewka. W przypadku małych choinek wystarczy kilka-kilkanaście bombek, by stworzyć ciekawą aranżację.
  • Bombki na choinkę w wersji mini nie muszą być byle jakie. Wręcz przeciwnie – tu jeszcze bardziej liczy się jakość. Małe drzewko skupia na sobie uwagę, dlatego zadbaj o dobór najlepszych dekoracji. Bombki szklane ręcznie robione wspaniale ozdobią miniaturowe drzewko i dodadzą mu niebywałego uroku.
  • Nawet na malutkiej choince zmieszczą się jeszcze lampki choinkowe na cienkim druciku, dopełniające kompozycję.

Polecane bombki szklane na małą choinkę

Sprawdźcie Państwo, jakie malutkie bombki choinkowe czekają w fabryce bombek ExArte. Te ozdoby doskonale sprawdzą się na każdym niewielkim drzewku.

Bombka choinkowa – pierniczkowa gwiazdka 5cm

Uroczy i niewielki pierniczek o średnicy 5 cm okaże się bardzo oryginalną dekoracją małej choinki. Obok tak smakowicie wyglądającej bombki szklanej nikt nie przejdzie obojętnie.

 

 

Bombki-figurki w kształcie pralinek – 5 i 4 cm

Kolejną ciekawą propozycją dla małej choinki są smakowite praliny w niewielkich rozmiarach.

 

 

Szklana bombka serce – 5 cm

Romantyczna i bardzo elegancka bombka w kształcie serca sprawi, że nawet niewielkie drzewko zyska niesamowity charakter.

 

Bombki szklane na małą choinkę – podsumowanie

Niewielkie drzewko świąteczne wcale nie musi być nudne i zwyczajne. Wystarczy kilka pięknych szklanych bombek, by mała choinka stała się główną dekoracją dowolnego pomieszczenia. W ExArte znajdziecie Państwo bombki szklane ręcznie robione w rozmaitych rozmiarach, dostosowanych zarówno do pokaźnych, jak i miniaturowych drzewek.

 

szklane bombki małe