Wczytuję dane...

Bombki świąteczne w zieleni: wyjątkowa aranżacja drzewka

Bombki bożonarodzeniowe mają na celu podkreślać urodę zielonego drzewka.

A gdyby tak świąteczne ozdoby miały zupełnie ten sam kolor, co gałązki świątecznej choinki? Uroczyste drzewko w pełnej zieleni to jeden z hitowych trendów wnętrzarskich. Dziś podpowiemy Państwu, jakie bombki szklane sprawdzą się najlepiej do stworzenia totalnie zielonej, radosnej aranżacji.

Bombki szklane zielone: ciekawy sposób na ozdobę choinki

Większość osób przywykła do tego, że bożonarodzeniowe drzewko dekorowane jest strojnie, bogato, nieraz nawet pstrokato. Święta to czas radości, a choinka ma być jej najlepszym wyrazem. Jednak osoby, które śledzą naszego bloga, wiedzą doskonale, że świąteczne drzewka podlegają wnętrzarskim trendom zupełnie tak samo, jak inne elementy wystroju przestrzeni.

Mamy za sobą modę na choinki w bieli, czerwieni, złocie, jak również wielobarwne drzewka i minimalistyczne aranżacje. Alternatywą dla nich wszystkich jest choinka w zieleni – nietypowa, a zarazem elegancka i stonowana.

Jakie zielone bombki choinkowe wybrać?

Oczywiście, bombki szklane ręcznie robione nie muszą być w dokładnie tym samym kolorze, co gałązki. Różne odcienie koloru zielonego nadadzą drzewku trójwymiarowości. Poznajcie Państwo przykładowe kolekcje bombek szklanych, w których znalazły się piękne zielone ozdoby.

Morski świat – zielone bombki szklane w morskim klimacie

Choinka w zielonym total-looku wcale nie musi kojarzyć się z lasem. Wręcz przeciwnie: może przywodzić na myśl Morski Świat! W tej oryginalnej kolekcji znajdziecie państwo np. mieniące się, zielone bombki-figurki rybki i muszelki, dzięki którym drzewko stanie się niepowtarzalne.

 

W zaczarowanym lesie: zieleń dzikiej roślinności

W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć naszej kultowej kolekcji, jaką jest Zaczarowany Las. To bombki ręcznie robione przepełnione magią natury, nawiązujące do leśnego runa oraz zwierząt. W kolekcji znalazło się wiele propozycji bombek, w których zieleń gra zdecydowanie pierwsze skrzypce.

Kolory pawich piór, czyli nutka egzotyki

Macie Państwo ochotę powspominać minione wakacje przy pięknej choince? Żaden problem: kolekcja Kolory Pawich Piór z pewnością to ułatwi. W niezwykle kolorowej rodzinie bombek zieleń odgrywa znaczącą rolę.

szklana bombka choinkowa

Jakie lampki do zielonych bombek dobrać?

Zielone bombki ręcznie robione najlepiej będą komponować się z lampkami choinkowymi w chłodnej tonacji. Model o dogodnym wyglądzie i długości znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

Całość warto uzupełnić o delikatny łańcuch choinkowy – zielony lub lekko kontrastujący z odcieniem gałązek. Nie zapomnijcie Państwo również o strojnym czubku choinki.

Zielona choinka: modna propozycja na święta

Jeśli chcecie Państwo zaskoczyć wszystkich swoich świątecznych gości, choinka w zieleni to znakomite rozwiązanie. Stylowe bombki bożonarodzeniowe w odcieniach zieleni wspaniale korespondują z uroczystym drzewkiem i podkreślają jego urok. Wszystko, co niezbędne do oryginalnego udekorowania choinki, znajdą Państwo w fabryce bombek ExArte.

szklane bombki choinkowe