Wczytuję dane...

Nie tylko bombki choinkowe. Jak dobrać piękne lampki?

Bombki choinkowe to bez wątpienia najważniejsze elementy każdego świątecznego drzewka.

Trzeba jednak pamiętać, że każdą choinkę zdobią cisi bohaterowie, bez których nie miałaby ona swojego czaru i uroku. To lampki choinkowe, odpowiedzialne za unikalną atmosferę świąt. Sprawdźcie Państwo, czym kierować się, kupując nowy sznur lśniących światełek na choinkę.

Bombki bożonarodzeniowe i lampki: idealne połączenie

Kto z nas wyobraża sobie kompletnie ustrojoną choinkę bez pięknych światełek? To one połyskują wieczorną porą, nadając bombkom szklanym niesamowity szyk, budując tajemniczą, wręcz romantyczną atmosferę. To pewne: bez lampek choinkowych święta nie byłyby tym, czym są.

Ciekawostką jest to, że przed wynalezieniem energii elektrycznej, choinki oświetlano prawdziwymi świecami. Jak nietrudno się domyślić, rozwiązanie to niosło ze sobą wysokie ryzyko pożarów. Powstanie elektrycznych lampek choinkowych było wielką rewolucją, która pozwoliła dekorować drzewka szybciej i bezpieczniej.

Jak dobrać idealne lampki choinkowe?

Z pewnością poświęcacie Państwo sporo wagi doborowi bombek choinkowych szklanych, po to, by świąteczne drzewko prezentowało się zachwycająco. Dekorując choinkę, radzimy mieć na uwadze także dopasowanie oświetlenia. Jego kolor i temperatura światła mają duże znaczenie dla finalnego wyglądu drzewka.

  • Lampki bożonarodzeniowe w odcieniach ciepłych dobrze komponują się z bombkami świątecznymi w kolorach złotym, czerwonym, żółtym, pomarańczowym. Ciepłe światło doskonale podkreśla słoneczne barwy i sprawia, że choinka wygląda na wyjątkowo bogatą i strojną.

  • Lampki dające zimne światło to znakomite uzupełnienie choinki w błękitach, bieli lub srebrze. To świetne połączenie, jeśli zależy Państwu na uzyskaniu efekt mroźnego lasu.

  • W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo również fantazyjne, wielobarwne lampki. Jak je wykorzystać? Radzimy zestawić je z nietypowymi bombkami-figurkami oraz choinką w kolorze białym. Takie drzewko świetnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym.

Warto dodać, że lampki choinkowe mogą sprawdzić się nie tylko w aranżacji drzewka. Polecamy wykorzystać je do udekorowania karnisza, ściany, a nawet mebli. Najnowsze trendy wnętrzarskie wykorzystują lampki nie tylko w okresie świąt, ale i w innych okresach roku. Na przykład latem pięknie mogą zdobić tarasy, ogródki czy balkony.

Co najpierw: bombki choinkowe czy lampki?

Wiele osób zastanawia się, jak prawidłowo zakładać lampki, aby po zakończeniu okresu świątecznego nie borykać się z plątaniną ozdób. Odpowiedź jest prosta: lampki choinkowe zawsze należy zakładać w pierwszej kolejności. Choinka powinna być owinięta nimi od podstawy aż do szpica. Dopiero potem należy nałożyć na nią łańcuchy choinkowe, a na samym końcu bombki bożonarodzeniowe.

Lampki choinkowe: sekret świątecznego klimatu

Świąteczne światełka to jeden z tych detali, które kojarzą się z Bożym Narodzeniem najmocniej. Zadbajcie Państwo, by zielone drzewko prezentowało się magicznie i wyjątkowo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lampek – z pewnością znajdziecie Państwo u nas swój wymarzony model.

Lampki choinkowe