Wczytuję dane...

Jak pięknie zapakować bombkę choinkową na prezent?

Coraz więcej z Państwa decyduje się zamawiać bombki choinkowe ręcznie robione nie tylko dla samych siebie, ale także dla najbliższych

I wcale nas to nie dziwi: ozdoby stworzone z największą starannością to wspaniały upominek, który staje się pamiątką na długie lata. Jak odpowiednio zapakować bombkę bożonarodzeniową na prezent? I jak robimy to w ExArte? O tym dowiecie się Państwo z dzisiejszego artykułu.

Bombki na choinkę ręcznie robione: prezent, który niesie emocje

Jesteśmy przekonani, że są wśród Państwa osoby, które rokrocznie borykają się z małym dylematem: jaki prezent pod choinkę kupić? Co podarować rodzicom, rodzeństwu, babci, bliskiemu przyjacielowi? Czasem najlepsze pomysły są tymi najprostszymi.

Bombki choinkowe szklane robione ręcznie mogą pełnić funkcję nietuzinkowego upominku praktycznie dla wszystkich bliskich Państwu osób. Nie muszą być koniecznie okrągłe: bombki-figurki mogą subtelnie nawiązywać do charakteru czy zainteresowań właściciela. Poza tym, że wspaniale udekorują drzewko lub stołowy stroik, przez lata będą przypominały o Państwa wspaniałym geście.

Jak jednak wiadomo, bombka – a zwłaszcza ta ręcznie robiona – jest równie piękna, co krucha. Czy zamawiając ją w sieci można mieć pewność, że dotrze w nienaruszonym stanie?

 


Bombka szklana serce - 9,5cm - Z brylantem

Idealna dla kochanej osoby

 

 

Jak bezpiecznie zamawiać bańki na choinkę?

Istotny jest oczywiście dobór zaufanego producenta. Zapewniamy, że mogą zaufać Państwo naszemu sklepowi z bombkami. Fabryka bombek ExArte dokłada wszelkich starań, aby wybrane przez Klientów ozdoby zapakować zarówno pięknie, jak i bezpiecznie.

 

 

Każda z bombek przed zapakowaniem owijana jest eleganckim bibułkowym papierem w kolorze grafitowym. Do opakowania dodajemy zaświadczenie o tym, że bombka bożonarodzeniowa została wyprodukowana ręcznie. Następnie ozdoba trafia do twardego kartonu z logo naszego sklepu i owijana jest fiolą bąbelkową. Na koniec pudełko z bombką pakowane jest do kartonu transportowego. Tak zabezpieczona bombka choinkowa szklana trafi do Państwa bliskich w nienaruszonym stanie. Ponadto, współpracujemy z zaufanymi firmami kurierskimi, które przykładają dużą uwagę do ostrożnego dostarczania paczek.

Niezapomniany upominek: bombka ręcznie robiona

Jak sami Państwo widzą, naszą bombkę bożonarodzeniową możecie Państwo zamówić bezpośrednio do bliskiej osoby. Jest to bardzo wygodne, zwłaszcza, gdy obdarowywany mieszka daleko i nie planujecie Państwo spędzić z nim świąt.

Jeśli jednak zdecydują się Państwo umieścić prezent w postaci bombki szklanej pod choinką w Wigilijny wieczór, możliwości jest oczywiście znacznie więcej. Upominek mogą zapakować Państwo według własnych preferencji bądź umieścić na naszym specjalnym stojaku na bombki.

Mamy nadzieję, że uspokoiliśmy osoby, które obawiają się bezpiecznego dostarczania delikatnych bombek. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą ozdób choinkowych: sklep ExArte zapakuje je dla Państwa i dla Państwa bliskich najstaranniej jak to możliwe. Wszystko po to, by niepowtarzalna bombka szklana dotarła do adresata bezpiecznie, a po odpakowaniu wywołała szeroki uśmiech.

 

bombki malarskie