Wczytuję dane...

Bombki choinkowe do pokoju dziecka. Jakie wybrać?

Coraz więcej osób decyduje się udekorować dom na święta więcej niż jedną choinką

Główne, majestatyczne drzewko zajmuje zaszczytne miejsce w jadalni lub salonie, zaś pozostałe pomieszczenia zdobią mniejsze dekoracyjne choinki. Świąteczne drzewko warto umieścić na przykład w pokoju dziecięcym. Sprawdźcie Państwo, jakie bombki bożonarodzeniowe sprawią największą radość wszystkim maluchom.

Choinka i szklane bombki w pokoju dziecięcym

Niejedno dziecko marzy, by piękna choinka udekorowała również jego pokój. Zapewniamy, że niewielkie drzewka ustawione w pokojach Państwa pociech sprawią im całe mnóstwo szczęścia! Oczywiście, sprawdzą się również jako przepiękne dekoracje przestrzeni. Własna choinka będzie dla malucha źródłem prawdziwej frajdy. Warto pozwolić dziecku na to, by uczestniczyło w jej ubieraniu lub nawet zrobiło to zupełnie samodzielnie. Jesteśmy pewni, że strojenie choinki pobudza dziecięcą kreatywność!

O czym warto pamiętać, dekorując choinkę w pokoju dziecięcym?

  • Choinka w pokoju dziecka nie musi, a nawet nie powinna być duża. Wystarczy niewielkie, stołowe drzewko, które mogą Państwo ustawić na biurku, komodzie czy szafce nocnej.
  • Żywa czy sztuczna? Tę kwestię pozostawiamy Państwu do rozważenia. Żywe drzewka przepięknie pachną i wyglądają bardzo naturalnie, jednak z czasem tracą igły, co w przypadku maluchów nieskorych do sprzątania będzie kłopotliwe. Sztuczne drzewko będzie natomiast wygodnym wyborem na lata, choć – trzeba przyznać – nie dorównuje urokiem prawdziwemu iglakowi.
  • Czy szklane bombki choinkowe będą dobrym rozwiązaniem w pokoju dziecka? Odpowiedź brzmi – tak, jeśli tylko maluch jest na tyle duży by rozumieć, że należy obchodzić się z nimi ostrożnie.

Najpiękniejsze bombki na choinkę dziecka

Małą choinkę dla dziecka wystarczy udekorować kilkoma bombkami szklanymi. Wówczas warto postawić na ich jakość – wybierzcie Państwo szklane bombki ręcznie malowane. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje najciekawszych bombek do pokoju dziecięcego.

Fabryka Czekolady. Słodkie bombki choinkowe dla dziecka

Który brzdąc nie przepada za smakołykami? W kolekcji bombek Fabryka Czekolady znajdą Państwo urocze bombki szklane imitujące ciastka, babeczki, pierniczki, a nawet lody! Na bardzo małych choinkach dobrze sprawdzą się bombki figurki o długości 5-6 cm.

 

 bombka domek z piernika


Szklana bombka domek z piernika - 6cm

 

Zwierzątka z Zaczarowanego Lasu

Czyli bombki choinkowe ręcznie robione przypominające wiewiórki, jeżyki, sowy. Te dekoracje spodobają się każdemu małemu miłośnikowi fauny.

 

bombka wiewiórka


Szklana bombka wiewiórka z szyszką - 10cm

 

Klasyka – znane i lubiane bombki choinkowe

Niektóre dzieci najbardziej ucieszą się z bombek w typowo świątecznych kształtach. W kolekcji bombek choinkowych Klasyka czekają urocze Mikołaje, świąteczne misie, dziadki do orzechów. A wszystko to w pięknych, intensywnych kolorach.

 

bombka miś


Szklana bombka Mis 12cm 

Niepowtarzalne bombki świąteczne – dla małych i dużych

W naszym sklepie bombkami znajdą Państwo przepiękne dekoracje na każdą choinkę, również tę, która stanie w pokoju dziecka. Zachęcamy do zamawiania naszych ozdób i dekorowania drzewek wraz z pociechami!

 

bombki figurki