Wczytuję dane...

Święta w zaczarowanym lesie. Najpiękniejsze leśne bombki choinkowe

Jak pachnie Boże Narodzenie?

Jedni odpowiedzą, że piernikiem i grzanym winem, jeszcze inni wskażą zapach gorącego barszczu. Dla nas święta mają wiele zapachów, a tym, którego absolutnie nie można pominąć, jest orzeźwiający zapach lasu. Jeśli w tym roku zdecydowali się Państwo na żywe drzewko, które podkreśli świąteczną aurę, zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową kolekcją naszych bombek choinkowych szklanych. W Zaczarowanym Lesie to bombki ręcznie malowane, inspirowane leśną naturą.

Szklane bombki w leśnym klimacie – nawiązanie do tradycji

Współcześnie drzewka bożonarodzeniowe przyjmują rozmaite postaci. Choinki mogą być nowoczesne, artystyczne, a nawet odrobinę szalone. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ świąteczne dekoracje są nieodłączną częścią wnętrzarskich trendów, które stale ewoluują. Dziś zachęcamy Państwa do tego, aby zatrzymać się w tej ciągłej pogoni za modą, wziąć głęboki oddech i… poczuć zapach lasu.

Starsi czytelnicy naszego bloga być może pamiętają, że niegdyś bombki choinkowe nie były tak łatwo dostępne jak dziś. Do udekorowania drzewka wykorzystywano proste przedmioty, a także to, co udało znaleźć się na łonie natury. Szyszki, żołędzie, orzechy, a nawet owoce zdobiły polskie choinki już bardzo dawno temu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą kolekcją bombek choinkowych ręcznie robionych W zaczarowanym lesie. Te ozdoby nawiązują do najpiękniejszych zwyczajów naszych babć i prababć.

 

bombki żołędzie


SZKLANA BOMBKA ŻOŁĄDŹ 7,5CM - Z BURSZTYNKAMI

W zaczarowanym lesie – leśne bombki choinkowe na żywym drzewku

Proszę spojrzeć na tą urokliwą kolekcję bombek imitujących leśne zwierzęta, grzyby, żołędzie oraz szyszki. Czyż nie będą pięknie prezentowały się na prawdziwym iglastym drzewku? W zaczarowanym lesie to niepowtarzalne szklane bombki, które wspaniale udekorują żywą choinkę, bez względu na jej rozmiar i gatunek. Oczywiście, nasze leśne szklane bombki równie wspaniale sprawdzą się na choinkach sztucznych.

 

szklana bombka kula


SZKLANA BOMBKA KULA 10CM - ŚWIĄTECZNY BUKIET

Bombki dla artystycznych dusz i minimalistów

Projektując kolekcję bombek szklanych W zaczarowanym lesie, mieliśmy na uwadze zróżnicowane gusta naszych klientów. Właśnie dlatego w tym zestawie nie zabrakło fantazyjnych bombek o kształtach leśnych zwierzątek i darów natury, a zarazem klasycznych figurek, takich jak Św. Mikołaj, anioły, dzwonki czy misternie zdobione kule. Jedno jest pewne – jeśli ozdobią Państwo swoje drzewka naszymi bombkami ręcznie malowanymi, staną się one najpiękniejszymi dekoracjami salonu.

 

szklana bombka Mikołaj


SZKLANA BOMBKA MIKOŁAJ 15CM - Z RENIFEREM

Atutem kolekcji W zaczarowanym lesie jest to, że wszystkie szklane bombki ją tworzące wspaniale się ze sobą komponują. Zachęcamy do łączenia uroczych sówek i jeżyków ze świątecznymi aniołkami oraz tradycyjnymi dużymi bombkami w postaci zdobionych kul. Efekt z pewnością Państwa zaskoczy.

 

bombka jeż


SZKLANA BOMBKA JEŻ 8CM - LEŚNY PRZYJACIEL

Leśne bombki świąteczne: sekret magicznych świąt!

Leśne bombki na choinkę ręcznie robione w kilka chwil przemienią zwykłe drzewko w magiczną dekorację. Gwarantujemy, że nasze bombki figurki z kolekcji W zaczarowanym lesie zachwycą Państwa najbliższych nie tylko w te, ale i w każde kolejne święta.

 

szklana bombka wiewiórka