Wczytuję dane...

Bombki bożonarodzeniowe na małą choinkę

Dekoracja małej choinki

Rozłożyste drzewka świąteczne sięgające samego sufitu dają ogromne możliwości aranżacji. Wówczas można zaplanować bardzo bogatą dekorację choinki, doskonale współgrającą z jej rozmiarami. Niestety, nie każdy dysponuje metrażem pozwalającym na ustawienie dużej choinki. Jak stylowo udekorować małe drzewko? I jakie bombki świąteczne okażą się najlepszym rozwiązaniem?

Mała choinka – problem, czy atut?

Mnóstwo osób każdego roku boryka się z tym samym problemem: gdzie ustawić drzewko świąteczne? A gdy już się uda, jak je udekorować, by mimo niewielkich gabarytów zwracało na siebie uwagę? Kłopot ten dotyczy przede wszystkim mieszkańców bloków, w których trudno o miejsce na duże choinki.

Pamiętajcie Państwo, że nawet małe, stołowe drzewko może wyczarować świąteczny klimat w Państwa salonie. Rozmiar nie ma tu znaczenia: o wiele ważniejszy okazuje się sam pomysł na dekorację. Ponadto, małym choinkom nie można odebrać wielu zalet: są kompaktowe w przechowywaniu, można je szybko ubrać i rozebrać, a gdy zajdzie taka potrzeba, przenieść w dowolne miejsce.

Jakie bombki choinkowe na małe drzewko?

Gwarantujemy, że mała choinka może prezentować się znakomicie. Kluczem do sukcesu są oczywiście piękne bombki świąteczne. Pamiętajcie Państwo, że samo drzewko w istocie stanowi jedynie tło do bożonarodzeniowych dekoracji. O czym warto pamiętać, ozdabiając choinkę w wersji mini?

Wybierz bombki choinkowe w odpowiednim rozmiarze

Z oczywistych względów, bombki na choinkę w rozmiarze XXL nie zdadzą egzaminu. W związku z tym polecamy Państwu niewielkie bombki (np. tę śnieżynkę o długości 7 cm), które na małej choince nie wywołają efektu przesady.

Wybierz wysokiej jakości bombki ręcznie malowane

Decydując się na małe drzewko choinkowe, warto postawić na wysokiej klasy dekoracje. Jako że będzie ich mniej, koszt ich zakupu okaże się niższy, aniżeli w przypadku wielkiego drzewka. Możliwości są więc spore! Bombki szklane ręcznie malowane zawsze zdeklasują sztuczne plastikowe dekoracje, które wychodzą raz po raz z linii produkcyjnej. Gwarantujemy, że nasze bombki choinkowe nadadzą uroku nawet malutkim drzewkom.

Lampki choinkowe – tak czy nie?

Do udekorowania małej choinki najlepiej sprawdzą się drobne lampki choinkowe na srebrnym, cienkim druciku. Warto wybrać model zasilany bateriami – dzięki temu, Państwa choinka będzie mogła znaleźć się w dowolnym miejscu, w tym również na stole lub na komodzie.

Stwórz spójną stylizację

Ze względu na małą powierzchnię drzewka, jego dekoracja powinna być starannie przemyślana. Rekomendujmy wybór ozdób z jednej kolekcji – to najprostszy sposób, by uzyskać estetyczny efekt. Niewielkie bombki choinkowe znajdą Państwo m.in. w kolekcjach W zaczarowanym lesie, Vintage oraz Klasyka.

Szklane bombki na małą choinkę

Mała choinka nie musi być skromna ani tym bardziej nudna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – u nas znajdą Państwo niepowtarzalne bombki ręcznie robione, które nawet niewielkie drzewko przemienią w najpiękniejszą ozdobę salonu.

glass bauble