Wczytuję dane...

Anielska biel na choince

Czasem najprostsze rozwiązania są najpiękniejsze i najlepiej się sprawdzają. Nie trzeba daleko szukać, jeśli ma się do dyspozycji białe bombki choinkowe, które prezentują się na zielonej choince wręcz nieziemsko. Warto wprowadzić nieco anielskości do wnętrza na czas wyjątkowych świąt Bożego Narodzenia.

    Szkło – najlepszy materiał na bombki

Materiałów, z których bombki choinkowe bańki mogą zostać zrobione, jest bardzo dużo. Jednak, zdecydowanie najpopularniejszym materiałem, z którego są one wykonywane, jest szkło. Szklane bombki choinkowe wybierane są przede wszystkim przez osoby, które cenią elegancję. Niektórzy nie wyobrażają sobie, aby na ich choince mogły zawisnąć inne niż szklane bombki. Białe bombki pięknie połyskują i ozdabiają drzewko. Można wybrać modele z transparentnego lub mlecznego szkła. Takie szklane bombki na choinkę pięknie przyozdobią każde drzewko i spowodują, że będzie się prezentowało znakomicie. 

    Białe bombki w różnych odsłonach

Klasyczne, zimowe, vintage, wielobarwne – bombki dekorowane w białym kolorze mogą pojawić się na naszej choince w różnych odsłonach. To wspaniałe, że każdy z nas ma tak szeroki wybór i może zdecydować się na ozdoby pasujące do własnego stylu.

Jeżeli preferujemy tradycyjne rozwiązania,  to klasyczne bombki na choinkę będą dla nas idealne. Nie trzeba stosować żadnych dodatkowych ozdób, aby nasze drzewko bożonarodzeniowe wyglądało znakomicie. Zresztą, podobny efekt uzyskamy wybierając bombki choinkowe vintage,  pełne niepowtarzalnego uroku i klasy.

Gdy w trakcie świąt Bożego Narodzenia pogoda będzie bardziej wiosenno-jesienna niż zimowa, można nieco mroźnej aury wprowadzić do swojego wnętrza. Jak to zrobić? Wystarczy zdecydować się na dekoracje świąteczne bombki w białym kolorze, oszronione srebrnym brokatem, zawierające motywy płatków śniegu. Patrząc na takie drzewko od razu będziemy chcieli napić się gorącej herbaty i usiąść przy kominku -  poczujemy wyjątkową atmosferę zimy. 

Nikt nie powiedział, że białe bombki nie mogą występować w połączeniu z innymi kolorami. Można ożywić nieco drzewko, decydując się na wielobarwne kompozycje z kolorowych i białych bombek. Poza tym na jednej kuli oprócz białego koloru może znaleźć się także czerwień, granat czy złoto.

    Style aranżacji a białe bombki

Białe bombki świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu, urządzonym w praktycznie dowolnym stylu. Warto jednak zastanowić się, gdzie białe bombki dekorowane będą najlepiej pasowały.

Jeżeli nasze wnętrze urządzone jest w stylu prowansalskim, warto wybrać zdobione bombki choinkowe w kształcie serduszek, szyszek i kul. Do wnętrza w stylu skandynawskim świetnie będą pasowały polskie bombki choinkowe w kształcie gwiazdek, albo nawiązujące do zimowej aury, czyli w kształcie np. śnieżynek czy sopli. Warto wybierać bombki z brokatowanymi powierzchniami, które będą przywodziły na myśl śnieg lub szron. 

Prawdziwym królestwem połysku i elegancji jest styl glamour. I takie również mogą być bombki choinkowe, jakie zawisną na drzewku bożonarodzeniowym. Białe bombki będą tu świetnie wyglądały w połączeniu ze złotym lub srebrnym kolorem. Mogą zostać ozdobione kryształkami lub błyszczącymi detalami.

 Jak widać, białe bombki są świetną dekoracją choinkową pasująca do większości aranżacji wnętrz. Naprawdę na bożonarodzeniowym drzewku prezentują się pięknie i efektownie.

bombki choinkowe