Wczytuję dane...

Fabryka Czekolady – kolekcja najsłodszych bombek szklanych

Czy wiecie Państwo, że przed pojawieniem się szklanych bombek choinkowych, świąteczne drzewka ozdabiano słodyczami i owocami?

Wiele osób z niecierpliwością oczekiwało Wigilii po to, by móc zasmakować zawieszonych na choince przysmaków. Odzwierciedleniem tej pięknej tradycji jest nasza kolekcja bombek bożonarodzeniowych Fabryka Czekolady. Zachęcamy do rozsmakowania się w tych słodkich dekoracjach.

 

Słodkie bombki szklane – ukłon w stronę tradycji

Współcześnie przygotowując się do Bożego Narodzenia, każdy z nas ma niemal nieograniczony wybór różnego rodzaju ozdób. Bombki, figurki, lampki, łańcuchy dostępne są praktycznie od ręki. Warto wiedzieć, że jeszcze około 150 lat temu, dekorowanie choinek gotowymi ozdobami nie było tak popularne, jak dziś. Wówczas największą sławą cieszyły się ozdoby ze słodyczy – pierniczków, cukierków, ciastek. Na drzewkach często gościły również owoce. Każdy z elementów tradycyjnej choinki ma swoją symbolikę. Dekorowanie drzewek pysznościami miało zwiastować dobrobyt i szczęście.

 

To oczywiste, że w naszej kolekcji bombek ręcznie malowanych nie mogłoby zabraknąć ozdób, które nawiązują do tego wspaniałego zwyczaju. Jeśli chcecie Państwo, aby Wasze choinki prezentowały się słodko i niebanalnie, zapraszamy do zapoznania się z Fabryką Czekolady – wyjątkową serią bombek bożonarodzeniowych.

 

Fabryka Czekolady, czyli najsłodsze bombki na choinkę

W tej niesamowitej kolekcji czeka na Państwa bogaty wybór ręcznie malowanych bombek imitujących apetyczne ciastka, pierniczki, babeczki oraz cukierki (w tym kultowe candy canes). Do ich przygotowywania stosujemy specjalne farby i dodatki, które sprawiają, że bombki-figurki do złudzenia przypominają świąteczne przysmaki. Słodkie posypki, kruchość piernika, delikatność czekolady i błysk foliowego papierka: wszystko to udało nam się uzyskać, dzięki najlepszym surowcom oraz maksymalnej dokładności.

 

Bombki choinkowe z serii Fabryka Czekolady sprawią, że unikalny klimat świąt w Państwa domach będzie jeszcze bardziej wyczuwalny. Obok tak udekorowanej choinki nikt nie przejdzie obojętnie.

 

Słodkie bombki-figurki. Gdzie pasują najlepiej?

Szklane bombki ExArte imitujące słodycze doskonale sprawdzą się na każdej choince! Tak udekorowane drzewko wspaniale wpasuje się w klimat tradycyjnego salonu lub jadalni, jak również wnętrz o nowoczesnym wykończeniu. Świetnym pomysłem jest również ozdobienie naszymi słodyczami małej choinki ustawionej w pokoju dziecięcym.

 

Atutem bombek szklanych z Fabryki Czekolady jest bezsprzecznie ich ponadczasowość. Możecie być Państwo pewni, że takie dekoracje świąteczne będą budziły podziw za 5, 10 czy 15 lat.

 

Bombki szklane z Fabryki Czekolady – słodki klimat świąt

Gwarantujemy, że nasze smacznie wyglądające bombki ręcznie malowane staną się nie tylko efektownymi dekoracjami Państwa choinek, ale i niepowtarzalnymi nośnikami pięknych wspomnień. Zapraszamy do obejrzenia szklanych łakoci i skompletowania własnego zestawu dekoracji świątecznych.

bombki słodycze