Wczytuję dane...

Niebiańska choinka: propozycje niebieskich bombek szklanych

Zieleń, złoto i czerwień to kolory, które jak żadne inne kojarzą się z Bożym Narodzeniem. Jednak kto powiedział, że każde świąteczne drzewko powinno wyglądać identycznie? Jeśli są wśród Państwa osoby, które lubują się w oryginalnych dekoracjach domu, mamy wspaniałą propozycję. Jest nią choinka ozdobiona bombkami szklanymi w odcieniach koloru niebieskiego.

 

Niebieski i jego odcienie przywodzą na myśl mroźną krainę lodu, zimową noc i gładką taflę lodu. Nie ma więc żadnych wątpliwości co do tego, że kolor ten idealnie nadaje się do ozdobienia bożonarodzeniowego drzewka. Niebieskie bombki choinkowe ręcznie malowane pomogą Państwu stworzyć prawdziwy „Winter Wonderland” w zaciszu własnego domu.

 

  • Z czym łączyć niebieskie bombki choinkowe?

Pozornie spokojny, niebieski kolor, podczas dekorowania drzewka świątecznego wymaga precyzji i znajomości kilku zasad. O czym warto pamiętać, decydując się na niebieskie, szklane bombki?

  • Elegancki efekt uzyskacie Państwo, stawiając na dekorację choinki o jednolitym charakterze. Warto wykorzystywać wyłącznie odcienie koloru niebieskiego, a nawet zdecydować się wyłącznie na jeden jak błękit, intensywny chabrowy lub ciemny granat.
  • Jeśli koniecznie chcą Państwo połączyć niebieskie bombki choinkowe z innymi, zalecamy zachowanie umiaru. Błękit i granat można bez obaw łączyć ze stonowanymi barwami, takimi jak biel oraz srebro.
  • Wskazówka: niebieskie bombki choinkowe wspaniale prezentują się na białych drzewkach lub choinkach lekko oprószonych sztucznym śniegiem.

 

  • Najpiękniejsze niebieskie bombki na choinkę

Jeśli udało nam się przekonać państwa do  wyboru niebieskich bombek choinkowych, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W ExArte czeka na Państwa multum ręcznie robionych bombek w pięknych mroźnych odcieniach!

 

  1. Zimowe Pejzaże – niebieskie bombki ręcznie malowane

Pierwszą propozycją są nasze bestsellerowe bombki z kolekcji Zimowe Pejzaże. W tym zestawie znajdą Państwo wiele bombek wykonanych w chłodnej kolorystyce, z przewagą błękitów oraz granatów. Na każdej z nich namalowaliśmy zimowe krajobrazy, doskonale nastrajające go ciepłych, rodzinnych spotkań przy choince.

 

  1. Światła Nocy, czyli bombki choinkowe w granacie

Bogato zdobione, wręcz biżuteryjne bombki z tej kolekcji, doskonale rozświetlą każde świąteczne drzewko. Niebieskie szklane bombki choinkowe, które znajdą Państwo w Światłach Nocy, udekorowaliśmy błyszczącymi koralikami, doskonale komponującymi się z błyskiem choinkowych lampek.

 

  1. Kolory Pawich Piór – egzotyczne, niebieskie szklane bombki

Jeśli chcecie Państwo udekorować choinkę inaczej niż zwykle, a przy tym w odcieniach koloru niebieskiego, kolekcja Kolory Pawich Piór spełni Państwa oczekiwania. To wyjątkowe, bogato dekorowane bombki w rozmaitych kształtach, malowane w niebanalnej kolorystyce. Inspiracją do ich tworzenia są barwne pióra pawia. W tym zestawie znajdą Państwo przepiękne bombki turkusowe, błękitne, granatowe i morskie.

 

  1. Vintage – delikatne błękity

Nasza kolekcja szklanych bombek choinkowych Vintage to nie tylko ozdoby w odcieniach złota i bieli! Znajdziecie tu Państwo również granatowe i błękitne jajka Faberge, które wspaniale ozdobią niebiańską choinkę. Wśród bombek z tej kolekcji nasz sklep internetowy poleca szczególnie urokliwą formę autka garbusa – wersja w delikatnym błękicie prezentuje się wyjątkowo urokliwie.

 

Zachęcamy do dekorowania choinek w oryginalny, fantazyjny sposób. Niebieskie bombki choinkowe to świetny pomysł na ozdobienie drzewka w nadchodzące święta!

bombka samochód