Wczytuję dane...

Choinka w stylu glamour: szykowne bombki choinkowe

Drzewko bożonarodzeniowe powinno cieszyć oko, stwarzać przyjemny nastrój, jednym słowem – zachwycać.

Aby tak się stało, potrzebne są dekoracje, które nadadzą mu niepowtarzalny klimat. A gdyby tak tegoroczną choinkę ustroić w stylu glamour? Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy poradnik dotyczący tego, jak udekorować drzewko, by biły od niego luksus i elegancja.

 

Styl glamour określają przepych, blask i misterne zdobienia, które stwarzają efekt luksusu. Ten nurt wystroju wnętrz obecnie można zaliczyć do najpopularniejszych. Nic dziwnego, że rokrocznie tak wiele osób poszukuje bombek choinkowych szklanych, które pozwolą bogato udekorować świąteczne drzewko.

Bombki choinkowe ręcznie robione

Najważniejszymi elementami zdobiącymi choinkę są rzecz jasna bombki. W przypadku drzewka glamour nie mogą być to jednak przypadkowe dekoracje. Jedynym słusznym wyborem wydają się eleganckie bombki szklane ręcznie robione. Każda z nich jest bogato zdobiona, ale również niepowtarzalna – ze względu na wyjątkowy proces produkcji.

Manualne dmuchanie bombek oraz ich ręczne zdobienie sprawiają, że każda ze szklanych ozdób jest jedyna w swoim rodzaju. Takie bombki śmiało można określić mianem małych dzieł sztuki, dlatego doskonale sprawdzą się one na choince w eleganckim stylu.

Bombki choinkowe szklane: polecane modele

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór pięknych bombek, które pozwolą udekorować choinkę w wytwornym stylu.

Szyk i splendor: wytworne bombki choinkowe

Pierwszą kolekcją, którą szczególnie polecamy miłośnikom elegancji, jest Szyk i Splendor. To komplet niepowtarzalnych bombek choinkowych o różnych kształtach i kolorach, zdobionych elementami złotymi, czerwonymi i srebrnymi. Nie brak tu dekoracyjnych kamieni i subtelnych pereł. Dekoracje z kolekcji Szyk i Splendor wspaniale prezentują się we wnętrzach glamour pełnych naturalnego drewna i luksusowych tkanin.

Struktura kryształu, czyli subtelne bombki

Przepych, złoto i kolorowe kamienie nie każdemu przypadną do gustu. Na szczęście styl glamour ma drugie oblicze; bardziej delikatne i nienachalne. Nasze krystaliczne bombki choinkowe wspaniale wpisują się w klimat wnętrz glamour, w których pierwsze skrzypce grają biel, proste formy i wysokiej jakości materiały. Te bombki najlepiej prezentują się na choince z lekko oszronionymi gałązkami.

Bombki choinkowe pokryte szronem

Jeśli już o szronie mowa, polecamy Państwu eleganckie, ręcznie robione bombki w odcieniach bieli i srebra, lekko przyprószone śniegiem. Ze względu na delikatne formy i lśniące zdobienia, te ozdoby wspaniale sprawdzą się na każdym eleganckim drzewku bożonarodzeniowym.

Szklane bombki choinkowe: sekret klimatu świąt

Bombki choinkowe to nie tylko ozdoby, lecz również nośniki najpiękniejszych wspomnień. Wszystkim, którzy uwielbiają luksusowe i eleganckie dekoracje, polecamy wyżej wspomniane kolekcje ręcznie robionych bombek. Mogą być Państwo pewni, że te ozdoby pozostaną w pamięci wszystkich członków rodziny na bardzo długi czas.

bombka szklana jajko