Wczytuję dane...

Folkowe bombki robione ręcznie: trend na święta 2021

Choinkowe bombki nawiązujące w dekoracjach do sztuki etnicznej stają się coraz bardziej popularne

Folkowe motywy w wystroju wnętrz przechodzą obecnie wielki renesans zainteresowania. Coraz więcej osób chce ozdobić dom za pomocą klasycznych, dobrze znanych wzorów, nawiązujących do najpiękniejszej ludowej sztuki. Moda na folk nie mogła ominąć również bombek. Z przyjemnością przybliżymy Państwu urok bombek ręcznie malowanych we wzory doskonale znane z polskich wsi i nie tylko.

 

Bombki szklane folkowe, czyli jakie?

To oczywiste – takie, które zostały ozdobione wzorami wprost nawiązującymi do tradycji i zwyczajów ludowych. Moda na folkowe motywy w wystroju wnętrz nie jest wcale nowością; już od kilku sezonów obserwujemy, jak tradycyjne, florystyczne i zwierzęce tematy pojawiają się na tkaninach, meblach i domowych dekoracjach.

 Zapewniamy, że dzięki folkowym bombkom choinkowym, Państwa choinki zyskają niepowtarzalny charakter. Z takimi dekoracjami każde święta będą przywoływały beztroskie wspomnienia dzieciństwa spędzonego w ciepłym, babcinym domu.

 

Ludowe bombki ręcznie robione – dla kogo?

Komu w szczególności polecamy folkowe bombki na choinkę? Te ręcznie zdobione skarby najlepiej sprawdzą się w domu, w którym nie brakuje nawiązań do tradycji. W otoczeniu naturalnego drewna i mebli pokrytymi wzorzystymi tkaninami, stworzą niesamowicie przytulny klimat. Ludowe bombki ręcznie robione najlepiej prezentują się na klasycznych, naturalnie zielonych choinkach.

 

Szklana bombka choinkowa w klimacie folk to propozycja nie tylko wyłącznie dla tradycjonalistów

Łączenie konwencji jest w modzie, dlatego zachęcamy do sprawdzenia potencjału bombek choinkowych w ludowe wzory również we wnętrzach nowoczesnych. Te cudeńka bez wątpienia staną się bardzo charakterystycznymi elementami modnej przestrzeni.

 

Najpiękniejsze bombki folkowe w ExArte

Mamy nadzieję, że udało nam się Państwa przekonać do ozdobienia tegorocznych choinek właśnie dekoracjami w klimacie folk. Jeśli poszukują Państwo takich właśnie bombek szklanych, sklep internetowy ExArte spełni Państwa wymagania.

 W naszej ofercie znajdują się bombki ręcznie malowane w kształcie kul, serc czy też jajek. Każda z nich została udekorowana misternymi zdobieniami w postaci ludowych wzorów – kwiatów i liści w żywych, energetycznych kolorach. Osoby, którym zależy na naprawdę niebanalnym udekorowaniu choinki, mogą zdecydować się na piękną bombkę ręcznie malowaną w kształcie matrioszki, konia na biegunach czy dziewczęcego pantofelka.

 Dodamy, że nasze bombki-figurki wspaniale ozdobią nie tylko bożonarodzeniową choinkę. Doskonale sprawdzą się jako dekoracja regału czy okna. Wówczas warto zdecydować się na specjalny stojak, który pozwoli najlepiej wyeksponować urok ręcznie robionej bombki.

 

Folkowe bobki szklane: powiew tradycji w każdym domu

Z ręcznie malowanymi bombkami w klimacie folk, Boże Narodzenie będzie jeszcze cieplejszym i bardziej rodzinnym świętem. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zachwycających bombek w ludowe wzory i odmienienia charakteru świątecznego drzewka.

Bombki folkowe serca