Wczytuję dane...

Boże Narodzenie w złotej oprawie

Bombki to najbardziej charakterystyczna dekoracja drzewka bożonarodzeniowego. Jedną z opcji jest wybranie tych w kolorze złotym. Wasza choinka będzie prezentowała się dzięki temu elegancko i bardzo okazale.

    Elegancki wybór

Zdaniem wielu osób złote bombki choinkowe to najbardziej elegancka dekoracja, na jaką możemy się zdecydować przystrajając choinkę. Prezentują się bardzo stylowo. Kolor ten w znakomity sposób podkreśla wyjątkowy charakter świąt Bożego Narodzenia oraz całą uroczystą oprawę, jaka im towarzyszy. Warto jednak  przy wyborze złotych bombek zwrócić uwagę na materiał, z jakich zostały wykonane. Tylko dobrej jakości bombki dekorowane będą mogły w odpowiedni sposób ozdobić Wasze drzewko.

Najpowszechniejszym wyborem są szklane bombki choinkowe, które w złotej wersji wyglądają bardzo efektownie. Ich delikatny, elegancki blask sprawia, że całe drzewko prezentuje się wyjątkowo. Oczywiście, trzeba pamiętać, że taki materiał jest bardzo delikatny. Niestety -  szklane bombki na choinkę mogą ulec stłuczeniu. Bezpieczniejszym, choć z pewnością nie tak eleganckim rozwiązaniem będą świąteczne bombki wykonane z plastiku. Potrafią nieźle imitować szklane bombki, a nie da się ich w żaden sposób rozbić. Też mogą ładnie wyglądać na choince, tylko… no cóż, nie mają tej szlachetności, co tradycyjne polskie szklane bombki.

Dość nietypowym rozwiązaniem, na jakie można się zdecydować, są drewniane bombki z pozłacanymi detalami. Jest to rozwiązanie bardzo trwałe i wytrzymałe. Jest to świetny wybór, jeżeli drzewko będą ubierały także dzieci. Można być pewnym, że takie drewniane klasyczne bombki choinkowe nie zostaną zniszczone przez małych szkodników. Będą stanowiły trwałą dekorację na wiele sezonów.

    Złote święta

Warto wiedzieć, że klasyczne bombki na choinkę można wykorzystać także do pozostałej dekoracji domu. Niewielkie złote kule można włożyć do szklanej misy i ustawić na stole. Będą stanowiły alternatywny, pomysłowy stroik. Proste rozwiązanie, a jak pomysłowe. Taka nastrojowa dekoracja będzie świetnie pasowała zarówno do salonu, jak i sypialni. Szczególnie, jeżeli wybierzecie pozłacane bombki na choinkę z funkcją świecenia.

Możesz również złote bombki choinkowe zestawić z gałązkami świerku tworząc piękny, elegancki stroik na stół wigilijny. Na pewno każdy będzie zachwycony, że z tak prostego pomysłu powstało coś niezwykłego. Przy tak ozdobionym stole z prawdziwą przyjemnością można będzie próbować wszystkich dwunastu  potraw i ucztować w gronie najbliższych, co jest kwintesencją świąt Bożego Narodzenia.

Zdecydowanie złote zdobione bombki choinkowe stanowią świetny pomysł na wiele aranżacji w trakcie świąt Bożego Narodzenia. Nie trzeba ubierać nimi tylko choinki, ale również można z nich tworzyć samodzielne dekoracje, co okazuje się bardzo dobrym i efektownym  pomysłem. Zadbajcie, aby Wasz dom na święta mienił się złotem i był bogato przystrojony. Święta zyskają piękną oprawę.

bombki choinkowe